Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Православні християни відзначили Різдво Пресвятої Богородиці

Time Додано: вівторок, 21 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Віруючі православні відзначили одне із дванадцяти великих свят — Різдво Пресвятої Богородиці або Другу Пречисту. З усіх Богородочних свят це — найшановніше, говорять священники. Діва Марія народилася у період морального і духовного занепаду, коли люди почали розуміти, що без Пришестя Месії неможливо врятуватися. Син Божий обрав єдину непорочну жінку, яка стала його матір’ю — Діву Марію.

Православні християни відзначили Різдво Пресвятої Богородиці

Протоієрей Віктор Сватула, клірик Свято-Миколаївського собору: «Вона походила з сім’ї Іакима, який був царського роду, та Анни, з архієрейського роду. Сім’я була віруюча, набожна, але Бог не давав їм дітей. На той час безпліддя у єврейському народі вважалося покаранням за якісь гріхи, тож від своїх співвітчизників Іаким та Анна терпіли насмішки й наругу. Але вони гаряче молились і просили Бога, щоб Він дарував їм дитину. Вони навіть дали клятву: якщо народиться дитина, її присвятять служінню Богові.»

Через певний час уже пристарілим батькам Господь послав доньку. Народження Діви Марії — велика подія для християн, кажуть святі отці. Вона стала тими небесними дверима, що ввели Христа у всесвіт для спасіння людства, містком, що з’єднав людей з Богом. Щороку в цей день у Свято-Миколаївському соборі до людей виносять канонічну ікону Різдва Пресвятої Богородиці. Прихожани вклоняються Діві Марії, просять у неї захисту та любові, моляться за своїх рідних та близьких.

Протоієрей Віктор Сватула, клірик Свято-Миколаївського собору: «Хочеться усіх православних християн поздоровити зі святом Різдва Пресвятої Богородиці і побажати усім миру, злагоди, добра, Божої ласки і, звичайно, заступництва Матері Божої.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0