Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Православні християни відзначили Різдво Пресвятої Богородиці

Time Додано: вівторок, 21 вер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Віруючі православні відзначили одне із дванадцяти великих свят — Різдво Пресвятої Богородиці або Другу Пречисту. З усіх Богородочних свят це — найшановніше, говорять священники. Діва Марія народилася у період морального і духовного занепаду, коли люди почали розуміти, що без Пришестя Месії неможливо врятуватися. Син Божий обрав єдину непорочну жінку, яка стала його матір’ю — Діву Марію.

Православні християни відзначили Різдво Пресвятої Богородиці

Протоієрей Віктор Сватула, клірик Свято-Миколаївського собору: «Вона походила з сім’ї Іакима, який був царського роду, та Анни, з архієрейського роду. Сім’я була віруюча, набожна, але Бог не давав їм дітей. На той час безпліддя у єврейському народі вважалося покаранням за якісь гріхи, тож від своїх співвітчизників Іаким та Анна терпіли насмішки й наругу. Але вони гаряче молились і просили Бога, щоб Він дарував їм дитину. Вони навіть дали клятву: якщо народиться дитина, її присвятять служінню Богові.»

Через певний час уже пристарілим батькам Господь послав доньку. Народження Діви Марії — велика подія для християн, кажуть святі отці. Вона стала тими небесними дверима, що ввели Христа у всесвіт для спасіння людства, містком, що з’єднав людей з Богом. Щороку в цей день у Свято-Миколаївському соборі до людей виносять канонічну ікону Різдва Пресвятої Богородиці. Прихожани вклоняються Діві Марії, просять у неї захисту та любові, моляться за своїх рідних та близьких.

Протоієрей Віктор Сватула, клірик Свято-Миколаївського собору: «Хочеться усіх православних християн поздоровити зі святом Різдва Пресвятої Богородиці і побажати усім миру, злагоди, добра, Божої ласки і, звичайно, заступництва Матері Божої.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0