Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Православна Церква святкує День Святої Трійці

Time Додано: четвер, 19 черв. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У п’ятдесятий день після Воскресіння Ісуса Христа, в десятий – після Його Вознесіння, разом зі свіжою зеленню входять у домівки людей мир та висока Божа благодать. Серця вірян наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням. Вони зустрічають величне і радісне християнське свято.

Православна Церква святкує День Святої Трійці

Протоієрей Віталій Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: «Дорогие возлюбленные во Христе братья и сёстры ! Ныне мы отмечаем великий праздник – праздник Пятидесятницы, Святой Троицы. Мы вспоминаем события давние, когда Господь наш, прощаясь со своими учениками, завещал им находиться в горнице Сионской до тех пор, пока не облекутся они силою свыше, обетовав им тем самым Духа Святого, который вместо Христа вознесшегося должен был наставить учеников на всякую истину...»

У день П’ятидесятниці у світлиці Сіонській відбулося народження нових людей, говорять святі отці. На святих апостолів у вигляді вогненних язиків зійшов Святий Дух і спочив на їхніх головах. Його благодать укріпила учнів Христових у вірі та надала сили безстрашно нести Слово Боже по всій землі. Апостоли вийшли до людей та почали проповідувати.

Протоієрей Віталій Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: «Апостол Пётр призвал людей покаяться и креститься во имя Иисуса Христа. Под влиянием этой пламенной речи около 3 тысяч людей крестились. Так родилась Церковь Христова. Этот день – день огненного крещения Церкви Божьей на земле. И именно эти события – сошествие Святого Духа, рождество Христовой Церкви, события Святой Пятидесятницы – объединяют нас в этот великий праздник...»

У храмах після Божественної літургії починаються колінопреклонні молитви. Віряни сповідують гріхи, моляться за спочилих близьких, просять Господа про помилування та дарування їм Божественного Духа на просвіщення та зміцнення душ.

У день Святої Трійці православні християни прикрашають домівки і храми зеленими гілками та квітами. Цей звичай є сповіданням живлющої сили Животворного Духа та присвяченням Йому паростків весни. А ще зелене і квітуче гілля нагадує усім, що під дією Божої благодаті людські душі розквітають численними плодами чеснот.

Протоієрей Віталій Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського Собору: «Я, дорогие, вам желаю неотложно получить благие дары Духа Святого, и горячею любовью к матери-Церкви совершать свои добрые дела на земле. Пусть Господь своею щедрою десницею благословит вас и даст вам действительно исполниться этой Божественной благодатью. Аминь.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0