Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Правопорушники на громадських роботах

Time Додано: середа, 12 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вулиці Бердичева нині підмітають не лише працівники комунальних підприємств. Це можуть робити і громадяни, які вчинили адміністративне правопорушення.

Правопорушники на громадських роботах

Замінювати штрафи на громадські роботи почали в минулому році. Міська влада визначила більше десятка місць для відпрацювання: ШЕД, інспекція з благоустрою та санітарії, водоканал, тепломережа, лазня та інші, говорить очільник Бердичівської кримінально-виконавчої інспекції Олександр Удовиченко.

Громадські роботи безпечні і не потребують відповідної кваліфікації. Правопорушники працюють не більше 4 годин на день. Загальна тривалість праці на благо міста коливається від 20 до 60 годин. Проте значно краще, кажуть громадяни, віддати штраф грішми. А то перед знайомими соромно.

Зазвичай на громадські роботи потрапляють за керування автомобілем у нетверезому стані, каже Олександр Удовиченко. Протоколи інспекторів ДАІ розглядає суд, він і вирішує, як буде розраховуватися порушник, — грішми чи працею.

Пропускати або не приходити на роботу посадовець не радить. Бо тоді замість робіт можуть арештувати: одна доба перебування в ізоляторі дорівнює 5 годинам праці. Ефективність такого кроку очевидна.

Олександр Удовиченко, начальник Бердичівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції: “Ну, безперечно, ефективність громадських робіт за останні півроку спостерігається. Як правило, особа відчуває всі ті негативні наслідки, які можуть настати через порушення встановлених правил. в даному випадку це стосується правил дорожнього руху, і старається подібного не вчиняти”.

За час дії нововведення на громадських роботах побувало 160 осіб, говорить Олександр Удовиченко. Більше їх серед порушників не бачили.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0