Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Правопорушники на громадських роботах

Time Додано: середа, 12 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вулиці Бердичева нині підмітають не лише працівники комунальних підприємств. Це можуть робити і громадяни, які вчинили адміністративне правопорушення.

Правопорушники на громадських роботах

Замінювати штрафи на громадські роботи почали в минулому році. Міська влада визначила більше десятка місць для відпрацювання: ШЕД, інспекція з благоустрою та санітарії, водоканал, тепломережа, лазня та інші, говорить очільник Бердичівської кримінально-виконавчої інспекції Олександр Удовиченко.

Громадські роботи безпечні і не потребують відповідної кваліфікації. Правопорушники працюють не більше 4 годин на день. Загальна тривалість праці на благо міста коливається від 20 до 60 годин. Проте значно краще, кажуть громадяни, віддати штраф грішми. А то перед знайомими соромно.

Зазвичай на громадські роботи потрапляють за керування автомобілем у нетверезому стані, каже Олександр Удовиченко. Протоколи інспекторів ДАІ розглядає суд, він і вирішує, як буде розраховуватися порушник, — грішми чи працею.

Пропускати або не приходити на роботу посадовець не радить. Бо тоді замість робіт можуть арештувати: одна доба перебування в ізоляторі дорівнює 5 годинам праці. Ефективність такого кроку очевидна.

Олександр Удовиченко, начальник Бердичівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції: “Ну, безперечно, ефективність громадських робіт за останні півроку спостерігається. Як правило, особа відчуває всі ті негативні наслідки, які можуть настати через порушення встановлених правил. в даному випадку це стосується правил дорожнього руху, і старається подібного не вчиняти”.

За час дії нововведення на громадських роботах побувало 160 осіб, говорить Олександр Удовиченко. Більше їх серед порушників не бачили.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0