Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Правопорушники на громадських роботах

Time Додано: середа, 12 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вулиці Бердичева нині підмітають не лише працівники комунальних підприємств. Це можуть робити і громадяни, які вчинили адміністративне правопорушення.

Правопорушники на громадських роботах

Замінювати штрафи на громадські роботи почали в минулому році. Міська влада визначила більше десятка місць для відпрацювання: ШЕД, інспекція з благоустрою та санітарії, водоканал, тепломережа, лазня та інші, говорить очільник Бердичівської кримінально-виконавчої інспекції Олександр Удовиченко.

Громадські роботи безпечні і не потребують відповідної кваліфікації. Правопорушники працюють не більше 4 годин на день. Загальна тривалість праці на благо міста коливається від 20 до 60 годин. Проте значно краще, кажуть громадяни, віддати штраф грішми. А то перед знайомими соромно.

Зазвичай на громадські роботи потрапляють за керування автомобілем у нетверезому стані, каже Олександр Удовиченко. Протоколи інспекторів ДАІ розглядає суд, він і вирішує, як буде розраховуватися порушник, — грішми чи працею.

Пропускати або не приходити на роботу посадовець не радить. Бо тоді замість робіт можуть арештувати: одна доба перебування в ізоляторі дорівнює 5 годинам праці. Ефективність такого кроку очевидна.

Олександр Удовиченко, начальник Бердичівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції: “Ну, безперечно, ефективність громадських робіт за останні півроку спостерігається. Як правило, особа відчуває всі ті негативні наслідки, які можуть настати через порушення встановлених правил. в даному випадку це стосується правил дорожнього руху, і старається подібного не вчиняти”.

За час дії нововведення на громадських роботах побувало 160 осіб, говорить Олександр Удовиченко. Більше їх серед порушників не бачили.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0