Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я»

Time Додано: субота, 10 лют. 2018, 15:39 ( 13 дн. назад )

На територію права перетворився днями простір «Молодіжної Формації» при Центральній міській бібліотеці: на різних етапах, у різний спосіб, всерйоз та з великою долею гумору свою спроможність як майбутніх юристів доводили студенти-правознавці Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Власне, професійні знання їм є коли й кому демонструвати і у стінах рідного закладу, але тут – зовсім інша справа: правова естафета «Держава – це я» стала результатом спільного проекту БКПЕП та головної міської книгозбірні. Мало не усіма лабіринтами непростої науки учасників команд «ПРАВОкація» та «Аргумент» десь із годину ганяли укладачі естафети – бібліопрацівники відділу обслуговування.

ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я»

Те, що у цій естафеті все буде по-серйозному, свідчила наявність шанованого журі, у складі головного правника БКПЕП Валерія Посудевського, а також представників книгозбірні та міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Виставляти бали «правокаторам» та «аргументам» було непросто: і перші, й другі гаряче рвалися у бій, мало не щосекунди тягнучи руки, мовляв, відповідь готова.

Що було потрібно, аби перемогти у правовому «батлі»? Зокрема, оперативніше виявити зловмисника у тій чи іншій ситуації, на швидкість дати більшу кількість правильних відповідей у розминці, розв’язати непрості юридичні рівняння (скільки вийде, припустимо, якщо вік, коли отримують паспорт, додати до віку, коли чоловіки в Україні йдуть на пенсію, мінус кількість депутатів у Верховній Раді, помножити на мінімальний вік, з якого можна йти у Президенти та поділити на вік, з якого дозволено призивати на строкову службу). Звісно, студентам коледжу це, таки, по силам, а так – піди вгадай, що дитяча пісенька «Антошка» – це трудове право, «Якби я був султан» – сімейне, «В лесу родилась елочка» – право земельне, а «Money, money, money» від гурту ABBA – фінансове… Як на них, вийшло доволі цікаво, незвично і, що головне, нестандартно, діляться головні герої естафети.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0