Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я»

Time Додано: субота, 10 лют. 2018, 15:39 ( 9 міс. назад )

На територію права перетворився днями простір «Молодіжної Формації» при Центральній міській бібліотеці: на різних етапах, у різний спосіб, всерйоз та з великою долею гумору свою спроможність як майбутніх юристів доводили студенти-правознавці Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Власне, професійні знання їм є коли й кому демонструвати і у стінах рідного закладу, але тут – зовсім інша справа: правова естафета «Держава – це я» стала результатом спільного проекту БКПЕП та головної міської книгозбірні. Мало не усіма лабіринтами непростої науки учасників команд «ПРАВОкація» та «Аргумент» десь із годину ганяли укладачі естафети – бібліопрацівники відділу обслуговування.

ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я»

Те, що у цій естафеті все буде по-серйозному, свідчила наявність шанованого журі, у складі головного правника БКПЕП Валерія Посудевського, а також представників книгозбірні та міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Виставляти бали «правокаторам» та «аргументам» було непросто: і перші, й другі гаряче рвалися у бій, мало не щосекунди тягнучи руки, мовляв, відповідь готова.

Що було потрібно, аби перемогти у правовому «батлі»? Зокрема, оперативніше виявити зловмисника у тій чи іншій ситуації, на швидкість дати більшу кількість правильних відповідей у розминці, розв’язати непрості юридичні рівняння (скільки вийде, припустимо, якщо вік, коли отримують паспорт, додати до віку, коли чоловіки в Україні йдуть на пенсію, мінус кількість депутатів у Верховній Раді, помножити на мінімальний вік, з якого можна йти у Президенти та поділити на вік, з якого дозволено призивати на строкову службу). Звісно, студентам коледжу це, таки, по силам, а так – піди вгадай, що дитяча пісенька «Антошка» – це трудове право, «Якби я був султан» – сімейне, «В лесу родилась елочка» – право земельне, а «Money, money, money» від гурту ABBA – фінансове… Як на них, вийшло доволі цікаво, незвично і, що головне, нестандартно, діляться головні герої естафети.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0