Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я»

Time Додано: субота, 10 лют. 2018, 15:39 ( близько 1 року назад )

На територію права перетворився днями простір «Молодіжної Формації» при Центральній міській бібліотеці: на різних етапах, у різний спосіб, всерйоз та з великою долею гумору свою спроможність як майбутніх юристів доводили студенти-правознавці Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Власне, професійні знання їм є коли й кому демонструвати і у стінах рідного закладу, але тут – зовсім інша справа: правова естафета «Держава – це я» стала результатом спільного проекту БКПЕП та головної міської книгозбірні. Мало не усіма лабіринтами непростої науки учасників команд «ПРАВОкація» та «Аргумент» десь із годину ганяли укладачі естафети – бібліопрацівники відділу обслуговування.

ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я» ПРАВОкація у стінах бібліотеки або Про естафету «Держава – це я»

Те, що у цій естафеті все буде по-серйозному, свідчила наявність шанованого журі, у складі головного правника БКПЕП Валерія Посудевського, а також представників книгозбірні та міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Виставляти бали «правокаторам» та «аргументам» було непросто: і перші, й другі гаряче рвалися у бій, мало не щосекунди тягнучи руки, мовляв, відповідь готова.

Що було потрібно, аби перемогти у правовому «батлі»? Зокрема, оперативніше виявити зловмисника у тій чи іншій ситуації, на швидкість дати більшу кількість правильних відповідей у розминці, розв’язати непрості юридичні рівняння (скільки вийде, припустимо, якщо вік, коли отримують паспорт, додати до віку, коли чоловіки в Україні йдуть на пенсію, мінус кількість депутатів у Верховній Раді, помножити на мінімальний вік, з якого можна йти у Президенти та поділити на вік, з якого дозволено призивати на строкову службу). Звісно, студентам коледжу це, таки, по силам, а так – піди вгадай, що дитяча пісенька «Антошка» – це трудове право, «Якби я був султан» – сімейне, «В лесу родилась елочка» – право земельне, а «Money, money, money» від гурту ABBA – фінансове… Як на них, вийшло доволі цікаво, незвично і, що головне, нестандартно, діляться головні герої естафети.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0