Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Працівники соціальної сфери відзначили професійне свято

Time Додано: неділя, 01 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Працівників соціальної сфери Бердичева вітали із професійним святом. Це особлива галузь, вона найближче стоїть до всіх людських потреб. Соціальні працівники стикаються із горем та радістю малозабезпечених, пенсіонерів, інвалідів, одиноких, непрацездатних. А ті кажуть, не змогли б нормально жити без уваги та підтримки цих людей.

Працівники соціальної сфери відзначили професійне свято

Валерій Чулін, бердичівлянин: «Як сьогодні прожити на 554 гривні, маючи бронхіальну астму? Постійно треба купувати медикаменти. За такі гроші неможливо вижити. Ми відчуваємо дуже велику підтримку цих людей».

На святі згадали усі соціальні структури міста, працівники яких поєднують професійне виконання обов’язків із чуйністю, добротою та милосердям. Щодня розплутують клубок проблем і протиріч, дбають про благополуччя кожної людини у міському управлінні праці та соціального захисту населення. Тут оформлюють субсидії, різні види допомог та пільг.

Ірина Тарковська, начальник міського управління праці та соціального захисту населення: «У нас працюють дуже гарні люди, тому що черстві люди у нас працювати не зможуть. Хто приходить до нас працювати не за покликом душі, незабаром уходять».

У Бердичівському геріатричному пансіонаті створюють всі умови для того, аби підопічні почувалися у закладі по-родинному затишно, намагаються оточити їх теплом та побутовим комфортом.

Ліки, харчі, людську турботу та піклування несуть у домівки своїх підопічних працівники територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів.

Тамара Каверіна, директор терцентру: «Вже майже 20 років одинокі непрацездатні громадяни не відчувають себе самотніми. В нашому колективі 88 працівників, які віддають все: душу і серце — своїм підопічним. Незважаючи на те, які погодні умови надворі, вони несуть тепло своїм підопічним, за що ті їм дуже вдячні».

Бердичівська міська виконавча дирекція фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності та відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків стежать за безпекою на виробництві. У разі необхідності проводять соціальні виплати застрахованим особам, оздоровлюють їх та їхніх дітей, видають новорічні подарунки.

Працівники міської організації Товариства Червоного Хреста на дому обслуговують одиноких непрацездатних громадян, сприяють розвитку донорства. У центрі зайнятості населення забезпечують право людини на працю і роблять все можливе, аби зменшити рівень безробіття.

Діти, молодь, сім’ї – це об’єкти нагляду центру соціальних служб. Шестеро його працівників мають справу з людьми, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, надають психологічну, соціально-педагогічну та інші види допомог.

З пенсійним управлінням стикається кожен, досягнувши відповідного віку. Для багатьох громадян пенсія залишається єдиним засобом існування. Тож сорок шість працівників міського управління докладають всіх зусиль, аби громадяни вчасно отримували пенсію. Соціальний працівник – теж людина, яка прагне не тільки віддавати, але й отримувати.

Наталія Фомченкова, начальник управління Пенсійного фонду у м.Бердичеві: «Розуміння, що всім нелегко в цей час. Тільки тоді, коли ми будемо іти один до одного із розумінням, посмішкою, налаштуванням на те, що ми повинні почути одне одного, тільки тоді буде кінцевий результат».

Кілька десятків працівників отримали на святі подяки та грошові премії. У соціальній сфері здебільшого працюють жінки, які з кожним роком стають дедалі молодшими та прекраснішими, відзначив у вітальному слові Бердичівський міський голова. А все тому, що свою роботу виконують із любов’ю та самовіддачею.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0