Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Працівники податкової інспекції продовжують викривати тіньові підприємства

Time Додано: неділя, 13 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Проблема сплати податків в умовах дефіциту бюджету залишається досить актуальною для міста Бердичева та Бердичівського району. Деякі роботодавці не лише продовжують порушувати податкове законодавство, але й позбавляють своїх працівників соціального захисту, повідомляє Бердичівська податкова інспекція.

Працівники податкової інспекції продовжують викривати тіньові підприємства

Легалізація заробітної плати залишається одним із головних завдань податкової служби. Результати проведених Бердичівською податковою службою перевірок свідчать про те, що ряд приватних підприємців практикує тіньовий бізнес, не дотримується норм чинного законодавства щодо повноти та правильності нарахування заробітної плати, а також виявлено факти наймання працівників без оформлення трудових відносин. З початку поточного року працівниками податкової служби було проведено 483 обстеження місць суб’єктів господарювання. У результаті виявлено 265 осіб, які працювали без належного оформлення трудових відносин, з них 208 осіб залучено до державного реєстру. Такі заходи, кажуть податківці, у свою чергу допомагають поповнювати бюджет міста та району.

Лілія Ясиіінська, нач. відділу громадських зв’язків Бердичівської ОДПІ: «За 8 місяців поточного року працівники податкової служби забезпечили виконання надходжень до бюджету у сумі 85,5 млн. грн., а до місцевих бюджетів навіть перевищили завдання.»

Працівниками Бердичівської податкової інспекції запроваджено постійний аналіз надходжень до бюджету податку доходів фізичних осіб, проводиться робота із керівниками підприємств, які зменшили перерахування або взагалі не перераховують податок до бюджету.

Володимир Галабурда, гол. Державний податковий інспектор управління податкування фізичних осіб: «За результатами проведених обюстежень підприємств на вулиці Короленка, провулку Мічуріна та смт. Гришківці встановлено 5 випадків незареєстрованої робочої сили. У нас вистачить кадрів та сили, щоб у подальшому викорінити у місті ці факти. Буде проводитись відбір у галузі економіки, з метою детального аналізу підприємств та фінансових структур міста.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0