Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Працівники ДАІ знову “відпрацьовували” Центральний ринок

Time Додано: середа, 03 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

В черговий раз працівники ДАІ намагалися звільнити проїзну частину біля Центрального ринку від вантажного транспорту. Підприємці, з машин яких здійснюється торгівля, порушують одразу декілька правил дорожнього руху, нарікають інспектори: по-перше, паркуватися там дозволено лише легковим автомобілям, по-друге, дана ділянка є перехрестям, по-третє, стоянку влаштовано у зоні пішохідного переходу. Правоохоронці стверджують: існуючим станом справ незадоволені й мешканці прилеглих будинків, яким таке неспокійне сусідство створює чимало незручностей. Самі підприємці обурюються: вони справно сплачують податки, а нормальні умови для здійснення їхньої діяльності відсутні. Вкотре в їхніх промовах — одні лише запитання...

Працівники ДАІ знову “відпрацьовували” Центральний ринок

Приватний підприємець: “Может у меня какие-то документы не в порядке? Куда мне деться? Повиснуть в воздухе? Я должна на крыше машину оставить или во дворе? Почему на территории разрешено парковаться легковым автомобилям? Почему ущемляют автомобили грузовые?”

На інспекторів монолог враження не справив. Після кількох хвилин розмов, які ні до чого не призвели, правоохоронці прийнялися до зняття номерних знаків.

Ярослав Онищук в.о. нач. відділення ДАІ м. Бердичева та Бердичівського р-ну: “Працівниками ДАІ були зняті державні номерні знаки у вантажних автомобілів, які загрожували безпеці дорожнього руху, при цьому створюючи перешкоди для інших його учасників. На водіїв цих вантажівок складені адміністративні протоколи. Подібні відпрацювання працівниками ДАІ здійснюватимуться й надалі.”

З іншими підприємцями розмова була не такою довгою. Швидко відвантаживши продукцію, мікроавтобуси одне за одним залишали місця їхніх постійних стоянок.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0