Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Працівники ДАІ Бердичева підвели підсумки операції «Перевізник-зима 2008»

Time Додано: четвер, 13 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Контроль за виконанням перевізниками транспортного законодавства здійснювали протягом місяця працівники ДАІ Бердичева. 14 листопада підходить до завершення проведення комплексу профілактичних заходів «Перевізник-зима 2008». У передостанній день операції, на автошляхах міста спільно працювали місцеві інспектори та представники Бердичівської ОДПІ і територіального управління головної транспортної інспекції у Житомирській області. Проводячи подібні заходи, правоохоронці ставлять за мету підвищити дисципліну водіїв та технічну готовність транспортних засобів. Починаючи з 20-го жовтня, бердичівськими інспекторами ДАІ було обстежено 29 суб’єктів господарювання, які мали ліцензії на право перевезення пасажирів. Працівники державтоінпекції перевіряли наявність відповідних ліцензій та дозволів у фірм-перевізників, правильність висадки та посадки пасажирів, виконання умов договору між власниками транспорту та автотранспортними підприємствами.

Працівники ДАІ Бердичева підвели підсумки операції «Перевізник-зима 2008»

Особлива увага приділялася контролю за перевіркою технічного стану транспортних засобів. Інспекторами ДАІ було оглянуто понад 300 одиниць техніки. В результаті операції виявлено 75 порушень правил дорожнього руху.

Ярослав Онищук, ст. державтоінспектор відділення ДАІ м. Бердичева та району: «Було складено 127 адміністративних протоколів, до адмінвідповідальності притягнуті 3 посадових особи. 2 протоколи складено за невиконання приписів ДАІ, 1 — за випуск на лінію транспортного засобу з технічними несправностями. Також виявлений факт перебування водія транспортного засобу у стані алкогольного сп’яніння.»

Серед іншого правоохоронцями здійснено відповідне подання про анулювання ліцензії в одного із підприємств-перевізників міста.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0