Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Бердичівський диванчик» на Центральній площі: аби відпочивати  й рішення правильні приймати
Chatbox Петр
Можливо ці кошти які витрачені ...
Time 23:07 - 25-06-2017
Олександра Гайдар здобула І місце у змаганні «Наша річка-2017»
Chatbox Рыбалка в Бердичев...
Рыбалка в Бердичеве
Time 22:38 - 25-06-2017
«Бердичівський диванчик» на Центральній площі: аби відпочивати  й рішення правильні приймати
Chatbox Я
Не площа, а чорт зна що!!! Безл ...
Time 20:56 - 25-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox Настя
Уважаемые ездили по сыроватку п ...
Time 14:09 - 25-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox 1917
а почему на сыворотку денег нет ...
Time 09:24 - 25-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс!

Time Додано: п'ятниця, 24 бер. 2017, 15:31 ( 3 міс. назад )

У цій залі, що розташована у НВК № 10, рідко коли буває порожньо й тихо: з усіх куточків Бердичева до неї спішать ті, для кого один із найпопулярніших у світі видів спорту – настільний теніс – став частинкою життя. Тут знаходиться головний штаб тенісного відділення міської дитячо-спортивної школи ім. В. Лонського. Із не таких уже давніх пір керує штабом Арпад Сабо – тренер-викладач, котрий, з власних слів, вирішив очолити відділення, аби словосполучення «настільний теніс» зазвучало у місті з новою силою, аби про його майстрів із Бердичева чули повсюди, аби закохати у теніс дітвору та юнацтво так само, як свого часу закохався він сам.

Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс!

Тренер не стомлюється вкладати у голови своїх учнів: настільний теніс прекрасний тим, учить, що наскільки, можливо, невигадливо він виглядає зовні, настільки непростим й унікальним є всередині. Варто лише спробувати та відчути.

Не дивлячись на свій юний вік, Денис у цьому виді спорту вже 5 років. Встиг здобути 1-й юніорський розряд, нині йде до того, аби взяти 3-й дорослий. За ці роки, каже, відчув, що зміцнив фізичну форму, навчився поратися з емоціями та й статура стала куди більш привабливою.

Нарівні з хлопчаками ази та тонкощі настільного тенісу у залі 10-го НВК освоюють й дівчата. І поки одні з них лише намагаються гідно відповісти спеціальній гарматі, інші вже дивують чудовою технікою. Головне тут – налаштування і не хвилюватися, кажуть маленькі тенісистки. Головне – думати, переконують, у свою чергу, хлопці.

Із такими талантами гріх не бути зарядженим на активну, продуктивну роботу, підсумовує наставник. У планах Арпада Сабо дещо розворушити тенісне життя у місті – місті, по суті, славному своїми традиціями цієї гри. Мало не кожен день до нього приходять діти, каже, і їх ніколи не буває забагато. У цій особливій спортивній тусовці чекають на нових особистостей: місця у залі та тренерського натхнення, запевняють, вистачить на всіх.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: