Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс!

Time Додано: п'ятниця, 24 бер. 2017, 15:31 ( близько 1 року назад )

У цій залі, що розташована у НВК № 10, рідко коли буває порожньо й тихо: з усіх куточків Бердичева до неї спішать ті, для кого один із найпопулярніших у світі видів спорту – настільний теніс – став частинкою життя. Тут знаходиться головний штаб тенісного відділення міської дитячо-спортивної школи ім. В. Лонського. Із не таких уже давніх пір керує штабом Арпад Сабо – тренер-викладач, котрий, з власних слів, вирішив очолити відділення, аби словосполучення «настільний теніс» зазвучало у місті з новою силою, аби про його майстрів із Бердичева чули повсюди, аби закохати у теніс дітвору та юнацтво так само, як свого часу закохався він сам.

Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс!

Тренер не стомлюється вкладати у голови своїх учнів: настільний теніс прекрасний тим, учить, що наскільки, можливо, невигадливо він виглядає зовні, настільки непростим й унікальним є всередині. Варто лише спробувати та відчути.

Не дивлячись на свій юний вік, Денис у цьому виді спорту вже 5 років. Встиг здобути 1-й юніорський розряд, нині йде до того, аби взяти 3-й дорослий. За ці роки, каже, відчув, що зміцнив фізичну форму, навчився поратися з емоціями та й статура стала куди більш привабливою.

Нарівні з хлопчаками ази та тонкощі настільного тенісу у залі 10-го НВК освоюють й дівчата. І поки одні з них лише намагаються гідно відповісти спеціальній гарматі, інші вже дивують чудовою технікою. Головне тут – налаштування і не хвилюватися, кажуть маленькі тенісистки. Головне – думати, переконують, у свою чергу, хлопці.

Із такими талантами гріх не бути зарядженим на активну, продуктивну роботу, підсумовує наставник. У планах Арпада Сабо дещо розворушити тенісне життя у місті – місті, по суті, славному своїми традиціями цієї гри. Мало не кожен день до нього приходять діти, каже, і їх ніколи не буває забагато. У цій особливій спортивній тусовці чекають на нових особистостей: місця у залі та тренерського натхнення, запевняють, вистачить на всіх.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0