Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс!

Time Додано: п'ятниця, 24 бер. 2017, 15:31 ( 10 міс. назад )

У цій залі, що розташована у НВК № 10, рідко коли буває порожньо й тихо: з усіх куточків Бердичева до неї спішать ті, для кого один із найпопулярніших у світі видів спорту – настільний теніс – став частинкою життя. Тут знаходиться головний штаб тенісного відділення міської дитячо-спортивної школи ім. В. Лонського. Із не таких уже давніх пір керує штабом Арпад Сабо – тренер-викладач, котрий, з власних слів, вирішив очолити відділення, аби словосполучення «настільний теніс» зазвучало у місті з новою силою, аби про його майстрів із Бердичева чули повсюди, аби закохати у теніс дітвору та юнацтво так само, як свого часу закохався він сам.

Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс!

Тренер не стомлюється вкладати у голови своїх учнів: настільний теніс прекрасний тим, учить, що наскільки, можливо, невигадливо він виглядає зовні, настільки непростим й унікальним є всередині. Варто лише спробувати та відчути.

Не дивлячись на свій юний вік, Денис у цьому виді спорту вже 5 років. Встиг здобути 1-й юніорський розряд, нині йде до того, аби взяти 3-й дорослий. За ці роки, каже, відчув, що зміцнив фізичну форму, навчився поратися з емоціями та й статура стала куди більш привабливою.

Нарівні з хлопчаками ази та тонкощі настільного тенісу у залі 10-го НВК освоюють й дівчата. І поки одні з них лише намагаються гідно відповісти спеціальній гарматі, інші вже дивують чудовою технікою. Головне тут – налаштування і не хвилюватися, кажуть маленькі тенісистки. Головне – думати, переконують, у свою чергу, хлопці.

Із такими талантами гріх не бути зарядженим на активну, продуктивну роботу, підсумовує наставник. У планах Арпада Сабо дещо розворушити тенісне життя у місті – місті, по суті, славному своїми традиціями цієї гри. Мало не кожен день до нього приходять діти, каже, і їх ніколи не буває забагато. У цій особливій спортивній тусовці чекають на нових особистостей: місця у залі та тренерського натхнення, запевняють, вистачить на всіх.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0