Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Не знаєш, куди діти нечистоти з убиральні? Потайки виплесни їх на вулицю та під паркан до сусідів!
Chatbox Законопослушный гр...
Мені здається визвати асенізато ...
Time 17:38 - 27-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Петя Бампер
"За 50років не моста ні тунеля ...
Time 13:21 - 27-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Юрий
НЕ ВСТИГАЮТЬ,,а вчора в 15.00 в ...
Time 22:12 - 26-04-2017
Провідна Неділя у Бердичеві: кладовище прибране, перевезення організоване, живих квітів побільшало. Очікують тисяч на 30 люду
Chatbox Анна
Маруся такси служба которой Вы ...
Time 11:17 - 26-04-2017
ХХ сесія міської ради VII скликання: внесення змін до міського бюджету та попередніх рішень
Chatbox налогоплательщик
если вам не хватает денег в бюд ...
Time 11:56 - 25-04-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс!

Time Додано: п'ятниця, 24 бер. 2017, 15:31 ( близько 1 місяця назад )

У цій залі, що розташована у НВК № 10, рідко коли буває порожньо й тихо: з усіх куточків Бердичева до неї спішать ті, для кого один із найпопулярніших у світі видів спорту – настільний теніс – став частинкою життя. Тут знаходиться головний штаб тенісного відділення міської дитячо-спортивної школи ім. В. Лонського. Із не таких уже давніх пір керує штабом Арпад Сабо – тренер-викладач, котрий, з власних слів, вирішив очолити відділення, аби словосполучення «настільний теніс» зазвучало у місті з новою силою, аби про його майстрів із Бердичева чули повсюди, аби закохати у теніс дітвору та юнацтво так само, як свого часу закохався він сам.

Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс! Прагнете розвиватися фізично й розумово? Спробуйте настільний теніс!

Тренер не стомлюється вкладати у голови своїх учнів: настільний теніс прекрасний тим, учить, що наскільки, можливо, невигадливо він виглядає зовні, настільки непростим й унікальним є всередині. Варто лише спробувати та відчути.

Не дивлячись на свій юний вік, Денис у цьому виді спорту вже 5 років. Встиг здобути 1-й юніорський розряд, нині йде до того, аби взяти 3-й дорослий. За ці роки, каже, відчув, що зміцнив фізичну форму, навчився поратися з емоціями та й статура стала куди більш привабливою.

Нарівні з хлопчаками ази та тонкощі настільного тенісу у залі 10-го НВК освоюють й дівчата. І поки одні з них лише намагаються гідно відповісти спеціальній гарматі, інші вже дивують чудовою технікою. Головне тут – налаштування і не хвилюватися, кажуть маленькі тенісистки. Головне – думати, переконують, у свою чергу, хлопці.

Із такими талантами гріх не бути зарядженим на активну, продуктивну роботу, підсумовує наставник. У планах Арпада Сабо дещо розворушити тенісне життя у місті – місті, по суті, славному своїми традиціями цієї гри. Мало не кожен день до нього приходять діти, каже, і їх ніколи не буває забагато. У цій особливій спортивній тусовці чекають на нових особистостей: місця у залі та тренерського натхнення, запевняють, вистачить на всіх.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: