Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Позицію МВС під час передвиборчої кампанії означив заступник міністра Віктор Суслов.

Time Додано: середа, 12 вер. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Міністерство внутрішніх справ має бути поза політикою – цю та ряд інших тез довів до відома особового складу Бердичівського РВ УМВС заступник міністра внутрішніх справ Віктор Суслов. Разом із начальником УМВС України в Житомирській області Володимиром Бедриківським він відвідав Бердичів відповідно до графіку, встановленого Василем Цушком, згідно якого керівний склад міністерства під час перевиборчої кампанії має об’їхати практично всі міліцейські райвідділи. За словами Віктора Суслова, на такий крок правоохоронців змусив піти політичний тиск, який чиниться на міністерство.

Позицію МВС під час передвиборчої кампанії означив заступник міністра Віктор Суслов.

Віктор Суслов заступник міністра внутрішніх справ України : "Ключевой тезис состоит в том, что МВД не есть учасником избирательного процесса, мы все должны вести себя аполитично. Работники МВД не могут...быть на стороне какой-либо политической силы. Но в том случае, когда мы сами становимся объектом политической борьбы, мы должны давать необходимый ответ. "

Заст. міністра наголосив, що головним завданням правоохоронних органів у період виборчих перегонів є миттєве реагування та детальне документування протиправних дій учасників даного процесу. Для цього Департаментом громадської безпеки були створені спеціальні методичні рекомендації.

Валерій Здоренко начальник Бердичівського РВ УМВС : "Ці рекомендації видані кожному... Доведені вони були на заняттях... Прийняті заліки від кожного працівника."

Нинішнє керівництво, зазначив Віктор Суслов, не задовільняє існуюча система показників оцінки органів МВС, яка часто-густо відрізняється від реальної ситуації.

Віктор Суслов заступник міністра внутрішніх справ України : "Мы намерены весьма серьезно проанализировать показатели... оценки работы органов МВД, сделать эту систему приближенной к европейской, более прозрачной, понятной и объективной."

За словами заст. міністра, відбуваються помітні зміни і у матеріальному становищі міліціонерів.

Віктор Суслов заступник міністра внутрішніх справ України : "Было дополнительно изыскано более 600 млн.грн., которые потрачены на повышение материального обеспечения сотрудников. Для самых низкооплачиваемых это означало повышение зарплаты...с 600-та до 1200грн."

З 1-го січня, додав Віктор Суслов, посадові оклади співробітників МВС планується підвищити у 6-7 разів.

Та не все так добре у їхньому відомстві, визнав заст. міністра: за останніх 2 роки нецільове використання коштів співробітниками МВС та скоєні ними правопорушення обійшлися в копійку. А точніше, в 1млрд.600 млн. грн.

Представників ЗМІ цікавила думка заст. міністра щодо доцільності передачі окремої категорії справ з прокуратури до слідчих підрозділів органів ВС.

Віктор Суслов заступник міністра внутрішніх справ України : "Мы вынуждены увеличить штат следователей более, чем на 1 тыс.чел. без увеличения общей численности... Проблема - в отсутствии квалифицированных кадров...Дела прокуратура передала, а следователей - нет..."

Своя думка у Віктора Суслова і щодо пільгового та пенсійного забезпечення працівників міліції.

Віктор Суслов заступник міністра внутрішніх справ України: "Я бы шел по пути денежного содержания, а не льготного исчисления стажа сотрудников. Здоровый человек получает право на пенсию и имеет полную выслугу лет в возрасте 30-ти с лишним лет...и предпочитает уйти в коммерческую структуру..."

Журналістів цікавила позиція заст. міністра і в питанні забезпечення кадрами ДАІ. Всю вину за їх скорочення, а це, за словами Віктора Суслова, біля 7тис. чол., він покладає на попереднє керівництво МВС. Воно ж ліквідувало стаціонарні пости автоінспекції. І хоча, зараз, за словами пана Суслова, кількість працівників ДАІ знову збільшена, за існуючою інформацією, в нашому місті вона майже втричі менше, ніж у минулі роки.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0