Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пожежа та евакуація людей зі стаціонару районної лікарні: у Бердичеві відпрацьовували дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації

Time Додано: середа, 11 квіт. 2018, 15:41 ( 3 міс. назад )

Із приміщення стаціонару Центральної районної лікарні терміново евакуювали пацієнтів – на одному із поверхів закладу виникла пожежа. На виклик прибули вогнеборці із 9-ї ДПРЧ: дві пожежні машини розташувалися біля входу до приймального відділення, третя вирушила до пожежної водойми, з якої мали подавати воду для гасіння. Доки троє із чергового караулу, озброївшись усім необхідним, боролися з вогнем всередині приміщення, четвертий рятувальник евакуював медичного працівника з третього поверху: вогонь заблокував на тому усі входи-виходи, тож довелося застосовувати пожежну драбину.

Пожежа та евакуація людей зі стаціонару районної лікарні: у Бердичеві відпрацьовували дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації Пожежа та евакуація людей зі стаціонару районної лікарні: у Бердичеві відпрацьовували дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації Пожежа та евакуація людей зі стаціонару районної лікарні: у Бердичеві відпрацьовували дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації Пожежа та евакуація людей зі стаціонару районної лікарні: у Бердичеві відпрацьовували дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації Пожежа та евакуація людей зі стаціонару районної лікарні: у Бердичеві відпрацьовували дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації

Якщо вже не вдалося запобігти, то залишається оперативно, злагоджено й, загалом, професійно допомагати й рятувати. Саме цим і займалися на навчаннях, що відбулися на території Бердичівської районної лікарні, місцеві рятувальники спільно з персоналом закладу та представниками влади. По завершенні відпрацювання на усіх учасників чекало підведення підсумків, на якому мали визначитися хто й наскільки впорався зі своїми завданнями. Попередня загальна оцінка керівництва навчань: спрацювали добре.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0