Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пожежа на вулиці Сімака: гасили 10 годин

Time Додано: середа, 09 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Мій дім — то моя фортеця, і якщо з нею щось трапляється, людина стає беззахисною. Без даху над головою залишилися мешканці будинку №42, що на вулиці Сімака. Дим помітили сусіди, вони і викликали пожежну бригаду.

Пожежа на вулиці Сімака: гасили 10 годин

Кажуть, якщо з моменту займання пройшла одна хвилина, то загасити полум’я можна стаканом води, якщо дві хвилини — знадобиться відро. А якщо три — не допоможе навіть цистерна. Певно, тому рятувальники близько 10 годин працювали над ліквідацією пожежі. Задіяли 4 автомобілі, які почергово їздили до гідранта на сусідню вулицю заправлятися водою. Всього на будинок вилили близько 100 тонн цієї рідини.

Валерій Вітковський, начальник окремого поста СДПЧ-9: “Складністю гасіння було те, що кількість паливно-мастильних засобів та води була недостатньою. Ділянка даного району є безводною. відділення працювали до 3-ої ночі”.

Для поширення вогню були сприятливі умови: купа лахів та паперу, що його багато років поспіль господарі зносили до свого помешкання та хліва. Економили газ, тому їжу готували на печі, яку топили сухостоєм та ганчір’ям, розповідають сусіди. На момент займання мешканці будинку знаходилися у дворі. Коли помітили полум’я, стали гасити його власними силами.

До місця події посходилися сусіди. Хвилювалися, аби вогонь за вітром не перекинувся на їхні хати і паркани. За короткий термін полум’я охопило вcе горище, і буквально на очах воно стало схожим на згарище. Хату можна було врятувати, обурювалися сусіди.

Сусідка: “Через час приехала машина, потом уже видят. что ничего не могут сделать, спасайте хоть хату, черт с ним, с хлевом. Вызывают вторую, она тоже через 40 минут приехала. Потом третья, сейчас ни одной нету, воду нет. Все! А они лезут. пока свет отключили...”.

Сусідка: “Чого одна машина працює, де пожежники? Одна тут, іна там! Чого без води приїжджають?!”.

Сусідка: “Машина без води стоїть, нема кому, люди горять, а їх нема. Спочатку спостерігаю, бачила дим. Це ще в п’ять годин трапилось. Пожежні тільки через час приїхали”.

Бачачи, що вогонь розгоряється все більше, один із тамтешніх жителів став допомагати пожежним. Чоловік виліз на дерево і почав лити воду зі шлангу. Спільна боротьба із вогнем тривала до ночі.

Репортаж: Інни Покотилюк

Віталія Сінєльнікова

Chatbubbles Коментарів: 0