Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пожежа на вулиці Сімака: гасили 10 годин

Time Додано: середа, 09 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Мій дім — то моя фортеця, і якщо з нею щось трапляється, людина стає беззахисною. Без даху над головою залишилися мешканці будинку №42, що на вулиці Сімака. Дим помітили сусіди, вони і викликали пожежну бригаду.

Пожежа на вулиці Сімака: гасили 10 годин

Кажуть, якщо з моменту займання пройшла одна хвилина, то загасити полум’я можна стаканом води, якщо дві хвилини — знадобиться відро. А якщо три — не допоможе навіть цистерна. Певно, тому рятувальники близько 10 годин працювали над ліквідацією пожежі. Задіяли 4 автомобілі, які почергово їздили до гідранта на сусідню вулицю заправлятися водою. Всього на будинок вилили близько 100 тонн цієї рідини.

Валерій Вітковський, начальник окремого поста СДПЧ-9: “Складністю гасіння було те, що кількість паливно-мастильних засобів та води була недостатньою. Ділянка даного району є безводною. відділення працювали до 3-ої ночі”.

Для поширення вогню були сприятливі умови: купа лахів та паперу, що його багато років поспіль господарі зносили до свого помешкання та хліва. Економили газ, тому їжу готували на печі, яку топили сухостоєм та ганчір’ям, розповідають сусіди. На момент займання мешканці будинку знаходилися у дворі. Коли помітили полум’я, стали гасити його власними силами.

До місця події посходилися сусіди. Хвилювалися, аби вогонь за вітром не перекинувся на їхні хати і паркани. За короткий термін полум’я охопило вcе горище, і буквально на очах воно стало схожим на згарище. Хату можна було врятувати, обурювалися сусіди.

Сусідка: “Через час приехала машина, потом уже видят. что ничего не могут сделать, спасайте хоть хату, черт с ним, с хлевом. Вызывают вторую, она тоже через 40 минут приехала. Потом третья, сейчас ни одной нету, воду нет. Все! А они лезут. пока свет отключили...”.

Сусідка: “Чого одна машина працює, де пожежники? Одна тут, іна там! Чого без води приїжджають?!”.

Сусідка: “Машина без води стоїть, нема кому, люди горять, а їх нема. Спочатку спостерігаю, бачила дим. Це ще в п’ять годин трапилось. Пожежні тільки через час приїхали”.

Бачачи, що вогонь розгоряється все більше, один із тамтешніх жителів став допомагати пожежним. Чоловік виліз на дерево і почав лити воду зі шлангу. Спільна боротьба із вогнем тривала до ночі.

Репортаж: Інни Покотилюк

Віталія Сінєльнікова

Chatbubbles Коментарів: 0