Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну

Time Додано: четвер, 29 бер. 2018, 16:02 ( 12 міс. назад )

Бердичівляни і досі оговтуються від небувалого вересневого градопаду, який наніс значних матеріальних збитків не тільки приватному сектору, постраждали об’єкти соціальної сфери: дитячі садочки, школи, лікарні… Аварійно-рятувальні роботи по відновленню їх розпочали відразу, як тільки надійшли кошти резервного фонду державного бюджету на рахунки Бердичівського управління Державної казначейської служби. Це було 15-те грудня. За два тижні до Нового року слід було освоїти кошти – 43 млн. грн. В надзвичайно короткі строки було виготовлено проектно-кошторисну документацію, розпочато відновлювальні роботи, проте через значне ускладнення погодніх умов (сніг і сильні хуртовини) та величезні обсяги робіт, використати кошти уповні до нового року не вдалось. Із 42 з лишком млн. грн. освоєно близько 20 млн., решту – майже 22 млн. довелось повернути до резервного фонду, так як бюджетний період було завершено. І тепер цих коштів не вистачає, переконались, вкотре інспектуючи усі постраждалі від градобою навчальні заклади, міський голова Василь Мазур, народний депутат України Олександр Ревега, заступник міського голови Валентина Адаменко. Розпочали із району Загребелля, де знаходяться 8-а і 11-а школи та дошкільний навчальний заклад №5. У 8-ій, наприклад, завершили перекриття даху, борг підряднику за виконану роботу – 600 тис. грн.

Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну

Якщо у 8-ій дах перекрито, то у 11-ій, яка постраждала чи не найбільше, встигли привести до належного вигляду (перекрили дах, поміняли вікна) приміщення їдальні. На даху школи наразі працюють майстри. Близько 1 млн. грн. потрібно, щоб завершити тут роботи… У дошкільному навчальному закладі №5 розуміли: якщо вчасно не перекрити покрівлю – матеріальних втрат буде значно більше. За тиждень з’явився новенький дах, за який ще потрібно віддати 300 тис. грн. А ще слід вчепити водостоки, поставити слухові вікна…

До 31 грудня замінили покрівлю у 18-ій школі. До півмільйона коштів потрібно, аби розрахуватись та завершити шкільну веранду. У цьому приміщенні на майбутнє планують розміщення інклюзивно-ресурсного центру.

На стадії завершення висотні роботи у найбільших школах міста, 2-ій та 15-тій. Недостачу обрахували у близько 700 тис. грн. по кожній із цих шкіл. Навіть дивлячись на козирьок, котрий ще не встигли змінити, видно, як позбиткувалась стихія.

Через дорогу від 15-ої – 16-ий дитячий садочок. Виконано тут лише третю частину робіт. На більшій половині приміщення дах ще не перекрито… 900 тис. грн. і вправність майстрів зможуть врятувати ситуацію, аби не протікала стеля, не руйнувалось майно.

З метою збереження і повноцінного функціонування об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства, аварійно-відновлювальні роботи мають у найближчі строки продовжитись і завершитись. Для цього потрібно тільки повернути кошти, у сумі 21 млн. грн., які не встигли використати у 2017 році.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0