Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну

Time Додано: четвер, 29 бер. 2018, 16:02 ( 4 міс. назад )

Бердичівляни і досі оговтуються від небувалого вересневого градопаду, який наніс значних матеріальних збитків не тільки приватному сектору, постраждали об’єкти соціальної сфери: дитячі садочки, школи, лікарні… Аварійно-рятувальні роботи по відновленню їх розпочали відразу, як тільки надійшли кошти резервного фонду державного бюджету на рахунки Бердичівського управління Державної казначейської служби. Це було 15-те грудня. За два тижні до Нового року слід було освоїти кошти – 43 млн. грн. В надзвичайно короткі строки було виготовлено проектно-кошторисну документацію, розпочато відновлювальні роботи, проте через значне ускладнення погодніх умов (сніг і сильні хуртовини) та величезні обсяги робіт, використати кошти уповні до нового року не вдалось. Із 42 з лишком млн. грн. освоєно близько 20 млн., решту – майже 22 млн. довелось повернути до резервного фонду, так як бюджетний період було завершено. І тепер цих коштів не вистачає, переконались, вкотре інспектуючи усі постраждалі від градобою навчальні заклади, міський голова Василь Мазур, народний депутат України Олександр Ревега, заступник міського голови Валентина Адаменко. Розпочали із району Загребелля, де знаходяться 8-а і 11-а школи та дошкільний навчальний заклад №5. У 8-ій, наприклад, завершили перекриття даху, борг підряднику за виконану роботу – 600 тис. грн.

Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну Повернути Бердичеву 21 млн. грн.: міський голова і народний депутат звернуться до Кабміну

Якщо у 8-ій дах перекрито, то у 11-ій, яка постраждала чи не найбільше, встигли привести до належного вигляду (перекрили дах, поміняли вікна) приміщення їдальні. На даху школи наразі працюють майстри. Близько 1 млн. грн. потрібно, щоб завершити тут роботи… У дошкільному навчальному закладі №5 розуміли: якщо вчасно не перекрити покрівлю – матеріальних втрат буде значно більше. За тиждень з’явився новенький дах, за який ще потрібно віддати 300 тис. грн. А ще слід вчепити водостоки, поставити слухові вікна…

До 31 грудня замінили покрівлю у 18-ій школі. До півмільйона коштів потрібно, аби розрахуватись та завершити шкільну веранду. У цьому приміщенні на майбутнє планують розміщення інклюзивно-ресурсного центру.

На стадії завершення висотні роботи у найбільших школах міста, 2-ій та 15-тій. Недостачу обрахували у близько 700 тис. грн. по кожній із цих шкіл. Навіть дивлячись на козирьок, котрий ще не встигли змінити, видно, як позбиткувалась стихія.

Через дорогу від 15-ої – 16-ий дитячий садочок. Виконано тут лише третю частину робіт. На більшій половині приміщення дах ще не перекрито… 900 тис. грн. і вправність майстрів зможуть врятувати ситуацію, аби не протікала стеля, не руйнувалось майно.

З метою збереження і повноцінного функціонування об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства, аварійно-відновлювальні роботи мають у найближчі строки продовжитись і завершитись. Для цього потрібно тільки повернути кошти, у сумі 21 млн. грн., які не встигли використати у 2017 році.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0