Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Потоп у будинку № 20 по вулиці Карла Маркса

Time Додано: вівторок, 31 лип. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

29 липня, у свій день, Нептун приготував справжнісіньке випробування на стійкість для мешканців будинку №20, що по вулиці Карла Маркса. Людям з першого під’їзду було не до жартів, коли вранці о пів на четверту з усіх дірок на голову потекла вода. Василя Павлюка така несподіванка вже не дивує. Мовляв, з 89-го року, живучи на дев’ятому поверсі, до подібних сюрпризів вже звик. Потоп зустрічає при повній зброї.

Потоп у будинку № 20 по вулиці Карла Маркса

Василь Павлюк, мешканець будинку №20: «Все життя тут текло і текло. Я ставив каструлі і миски. Продати квартиру не можу. Хто не прийде, питає: ще тут миски підставляти? До ДВЖРЕПу ходив разів 20, і жінка теж ходила. ДВЖРЕП нічого нам не зробив. Прийшли, акта склали та записали. Потім сказали: «Вийди, Василь».

Василь Михайлович заспокоїтися не може. Дощ дозволу не питає, і 2 тижні тому у непогоду вода знову нагадала про себе: пішла не лише стелею, а й стінами. Якщо миски підставляв 9 поверх, цього разу за ночви схопився і 8-й.

Тетяна Архіпова, мешканка будинку №20: «Я зразу ж звернулася до ДВЖРЕПу. Мені там дали телефон секретаря. Вона відповіла: «Ви не одна така». Я подзвонила на 005, мені сказали: «Пишіть заяву. Чекайте, коли Ваша черга прийде».

І дочекалися. Потоп почався і в інших квартирах. Стали стріляти електророзетки. Інваліду першої групи Аллі Ярмолюк з 28 квартири хворі нирки не дозволяють піднімати важкі речі, та з неділі мусить носити миски з водою. А ще в її квартирі з’явилося небезпечне диво: люстра перетворилася на фонтан. Довелося мешканцям 8 та 9 поверхів знеструмити квартири. Невгамовний Василь Павлюк виявив на даху ще одну шкоду : хтось зірвав запобіжний люк до водостічної труби.

Василь Павлюк, мешканець будинку №20: «Хтось спеціально зірвав руберойд на даху. Не вірите – підніміться на дах і самі побачите: руберойд порваний. Я розумію, що це хлопці. Я їх трохи зачепив. І вони зробили капость».

Василь Павлюк здогадується: капость зробили невідомі, які занадилися ходити до сушильні і утворили там щось на зразок місця зустрічей. Адже чоловік частенько воював з ними. Наразі мешканці будинку № 20 знову навідалися до другого ДВЖРЕПу.

Галина Белінська, в/о директора ДВЖРЕП № 2: «Ми поставили мешканців перед фактом, що для проведення таких робіт їм треба придбати бітум. Робочу силу, транспортні витрати і рулонні матеріали ДВЖРЕП надасть сам. Орієнтовно вартість ремонтних робіт по цій покрівлі тільки над квартирами I під’їзду складає 1600 гривень. Можна співставити цифри: пластобіт потребує 1200 гривень, зарплата працівників – 100 гривень, і лише 300 гривень з цих робіт складає вартість бітума. Тому пропонуємо мешканцям придбати бітум за власні кошти. Тоді ці роботи будуть виконані. Не треба ображатися на ДВЖРЕП. З квартплати мешканці сплачують нам лише частину витрат на поточний ремонт. За місяць нарахування по цьому будинку складають всього 139 гривень, які при 100% проплаті ми могли б спрямувати на поточний ремонт».

Галина Белінська визнає: капітальний ремонт будинку у 2003 році якісним не був.

Галина Белінська, в/о директора ДВЖРЕП № 2: «У цьому будинку у 2003 році проводився капітальний ремонт покрівлі за рахунок коштів міського бюджету. Але якість його, як показала теперішня ситуація, вкрай незадовільна. Я думаю, що ми будемо звертатися до міськвиконкому, до управління ЖКГ, з проханням посприяти у складенні рекламації на ці роботи. З нашого подання ремонт проводився, але замовником виступало управління ЖКГ. Тому можемо тільки клопотати, щоб знайшли підрядника, який прийме участь у роботах по ліквідації наслідків неякісного ремонту».

Швидкість ремонту покрівлі, каже Галина Миколаївна, залежить також від ініціативи мешканців будинку. Як тільки в квартирах підсохне, працівники ДВЖРЕПу мають туди навідатися, щоб подбати і про електромережу, пообіцяли у підприємстві.

Chatbubbles Коментарів: 0