Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Посадовці обіцяють, що з 15 жовтня у Бердичеві стане тепло

Time Додано: понеділок, 28 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Комунальники готують місто до зими: прокладають нові труби, замінюють старі, перевіряють комунікаційні системи на справність. Котельні, підпорядковані “Теплоенерго” і третьому жеку, а також ті, що знаходяться у школах, дитячих садочках, військовому шпиталі та будинках-інтернатах, знаходяться у належному стані. Про це стало відомо на зустрічі міського голови із представниками ЗМІ.

Посадовці обіцяють, що з 15 жовтня у Бердичеві стане тепло

Опалювальний сезон, як зазвичай, розпочнеться 15 жовтня за умови, що протягом трьох днів середньодобова температура буде нижчою від позначки +8 градусів. Нині готують списки будинків з боргами за енергоносії, повідомив заступник міського голови Володимир Пономарчук. А вже у жовтні ці переліки можна буде побачити на бігбордах міста. Таким чином у Бердичеві вирішили боротися із неплатниками, бо населення, констатує посадовець, є основним споживачем тепла і найбільшим боржником. Близько 4,5 мільйонів гривень бердичівляни не сплатили КП “Бердичівтеплоенерго”. Винні у цьому і самі працівники підприємства, вважають у мерії. Тому особу, яка відповідає за стан розрахунків, звільнили, а кількість інспекторів збільшили.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Ми розібралися, що юрист теплокомуненерго працює не так, як потрібно. Згідно актів перевірки КРУ в нього проблемні питання. Директор підприємства отримав догану за недостатню роботу. Загалом питання розрахунків, співпраця з виконавчою та іншими службами в нас на “трієчку”.

Масштабних асфальтувань доріг у цьому році більше не проводитимуть, сказав міський голова Василь Мазур. Хіба що виникне термінова потреба відновити покриття на невеликій ділянці. Журналістів цікавили питання завершення будівництва очисних споруд та центру жінки. Щодо першого, то роботи завершать цьогоріч, якщо буде фінансування, каже міський голова. А щодо другого, то чекати зовсім недовго.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми фактично вже завершили зовнішні роботи — по вентиляції, зараз вирішено питання по закупівлі лифтового господарства. Значна частина медобладнання вже закуплена. Відчуваємо підтримку міністерства, управління охорони здоров’я дасть ще обладнання. Гадаю, що в цьому році центр повинен бути завершений”.

Також міський голова нагадав про екскурсію одним із жеків, яка відбудеться на цьому тижні. Працівники усіх служб, установ та організацій разом із представниками влади будуть оглядати територію підприємства та всі об’єкти, що знаходяться на ній. Проблемні питання, якщо такі будуть, вирішуватимуть на місці.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0