Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Понад півроку студенти МАУП чекали на дипломи бакалаврів

Time Додано: понеділок, 18 лют. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Бердичівська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом 16 лютого вручила студентам дипломи до ступеню бакалавр за напрямами спеціалізації «Економіка та управління персоналом». Промови були стриманими, оплески негучними, обличчя студентів - нерадісними. А їх до зали прийшло лише четверо. Інші четверо відмовилися від урочистої видачі документів. Дипломи датовані 26-м липня 2007-го року. На них студенти чекали понад 6 місяців.

Понад півроку студенти МАУП чекали на дипломи  бакалаврів

Таку затримку директор Бердичівської філії МАУП пояснює обставинами, які залежали не від неї. За всіма освітніми напрямами заклад має відповідні ліцензії, стверджує Тамара Семенюк. Справа, запевняє вона, у давньому протистоянні між колишнім керівництвом Міністерства освіти і науки України та академією.

Тамара Семенюк , директор Бердичівської філії МАУП:

«2007-й рік був більш сталим, але війна продовжувалася. Ми отримали три повноцінні ліцензії, які підтверджують право освітньої діяльності. Діємо відповідно до ліцензійних обсягів та ІІІ рівня акредитації через Телеуніверситет МАУП. Магістратуру Бердичівська філія ще не має. Ми ще молоді. Сподіваємось на майбутнє".

У Бердичівській філії МАУП створено сучасні умови для навчання студентів, говорить Тамара Семенюк. Працює кваліфікований викладацький склад. Та колишній конфлікт між чиновниками Міністерства освіти та МАУП зіграв негативну роль, впевнена директор Бердичівської філії. Це затримало видачу дипломів.

Тамара Семенюк , директор Бердичівської філії МАУП: «У жовтні-листопаді захистилося близько 70 осіб, які теж чекають дипломів - до рівня спеціалістів, та 12 осіб - до рівня бакалаврів. Останні просто продовжили навчання і чекають на дипломи. У зв’язку з тим, що Міністерство освіти не брало документів від усіх підрозділів МАУП, постраждала в тому числі і Бердичівська філія. Ми не могли своєчасно вручити дипломи. Я відчуваю вину, але не особисту. І вибачаюсь перед людьми, яким довелося чекати".

Проте таке пояснення задовольняє лише частину студентів Бердичівської філії МАУП. Деякі ж кажуть, що вручені дипломи довіри в них не викликають. А свято має гіркий присмак.

Олена Альвас, студентка Бердичівської філії МАУП: «На сьогодні, коли вони влаштовують свято, видають такий диплом, - це не свято. Ось диплом міжнародного зразка. Обіцяли диплом бакалавра державного зразка. Його немає. За півроку вони нічого не добилися".

Це неповний комплект документів, чекають ще на пластиковий диплом, заспокоює студентів Тамара Семенюк. Вона запевняє: документи – державного зразка.

Тамара Семенюк , директор Бердичівської філії МАУП: «Тут є практично всі підписи. І підпис голови ДАК. Але ще окремо повинен бути пластиковий документ. Поки що він затримується. Ми вручили людям документи, які є повноцінною гарантією з усіма підписами та печатками. Вони можуть подавати їх до будь-якого навчального закладу. Пластикові дипломи надішлють найближчим часом. Ця робота вже розпочата новим міністром освіти".

На церемонію вручення дипломів запросили депутатів міської ради. Керівництво Бердичівської філії МАУП сподівається на їхню підтримку у прискоренні видачі ще 70 дипломів.

За словами керівника Бердичівської філії МАУП, в ній навчається 193 студенти, що є недостатнім. Березневий та травневий набір здійснюватимуть ще без Сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0