Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Понад 700 маленьких бердичівлян пішли сьогодні «перший раз у перший клас »

Time Додано: середа, 03 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Понад 700 маленьких та майже 500 вже юних бердичівлян по-особливому почувалися у перший день осені. Одні пішли до школи вперше, іншим у стінах їхніх навчальних закладів залишилося вчитися рік. 56 дітей свої початкові кроки у світ знань здійснять у 2-й гуманітарній гімназії. Свято 1-го вересня, переконана директор закладу Ірина Толочко, це день, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних джерел цивілізації, це свято молодості та надії, і насамперед тих, хто вперше у житті переступив поріг навчального закладу.

Понад 700 маленьких бердичівлян пішли сьогодні «перший раз у перший клас »

Ірина Толочко директор гуманітарної гімназії № 2: «Сьогодні особливі вітання нашим першокласникам та їхнім батькам. Мені дуже хочеться, щоб протягом усіх цих років ви — і діти, і батьки — були задоволені навчанням та його результатами.»

1-го вересня до освітян були прикуті не тільки погляди учнів та батьків. У зверненні Президента України, яке зачитала депутат міської ради від фракції БЮТ Ганна Мельник, говорилося: педагоги мають підняти рівень освіти усіх без виключення дітей до європейського. Представники депутатського корпусу привітали першокласників хлібом-сіллю. У колеги по фракції Ганни Мельник Тетяни Синельникової до сьогоднішнього свята та до гімназії особливе почуття.

Тетяна Синельникова депутат міської ради від фракції БЮТ: «Вона близька мені тим, що у ній навчалася я, навчалися мої батько, брат, а з цього року навчатиметься й моя донька. Особливо хочеться привітати наших діточок. Нехай цей день залишиться у вашій пам’яті назавжди.»

Перший у житті наймолодших школярів навчальний посібник - «Буквар» - подарували учні 5-х класів. Та закликали не хвилюватися. Одначе, частіше у цей день билося серце і у тих, хто вперше переступив поріг гімназії, і у тих, хто дав дорогу у життя не одному десятку школярів.

Тамара Смакоус вчителька початкових класів: «1-й клас — це дуже важливо. Здається, як їх навчити, як виховати? Хочеться не тільки дати дітям знання, але й щоб вони виросли добрими, щирими, доброзичливими ... і стали гідними громадянами нашої країни.»

Павло Гуменюк першокласник: «Я йшов сюди з гарними відчуттями... Дуже переживав, що буде дощ чи ще щось. Але зараз все добре і настрій веселий.»

Гліб Путінцев першокласник: «Хочу побажати усім діткам здоров’я та терпіння. А собі — отримувати тільки «дванадцятки».

Пролунав перший дзвоник... У Анастасії Трохімець попереду ще багато шкільних років, Євген Баранов вже вийшов на ту саму «фінішну пряму», коли замислюються над майбутнім.

Євген Баранов учень 11-го класу: «У мене є вже кілька варіантів щодо того, куди вступати. Поки що остаточно не визначився. Але, де б я не був, я завжди пам’ятатиму свій перший навчальний заклад...»

Своїх першокласників вітали і у НВК «Школа-дитсадок № 3». І вчителі, і батьки впевнені, заклад стане для дітей другою домівкою.

Сьогодні, кажуть дорослі, дітлахи ступили у світ, який означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і визначальним у житті він стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на цей незвіданий шлях.

Любов Янковенко директор НВК «Школа-дитсадок № 3»: «Наш заклад має свою специфіку: у нас поєднується виховання у дошкільних групах і у початкових класах. Ми намагаємося виховати з дітей справжніх громадян України, прививати їм любов до рідного міста. Я хочу побажати і учням, і педагогам успішного навчального року.»

Знання — це скарб, а вміння вчитись — ключ до нього, вважає Сергій Орлюк. Депутат міської ради від фракції БЮТ закликав школярів шукати ці скарби та збагачуватися ними.

Сергій Орлюк депутат міської ради від фракції БЮТ: «День 1-го вересня починається для дітей з першого уроку, першого вчителя, перших знань... Дорогі діти! Знання — це острів скарбів. Ці скарби ви пронесете через усе життя.»

Пролунав традиційний 1-й дзвоник і ось вже 1-й урок... Його мають запам’ятати і діти, і батьки, і вчитель. Тим більш, що сьогодні Ольга Фамілярська разом зі своїми учнями сама йде «перший раз у перший клас».

Ольга Фамілярська вчителька початкових класів: «Відчуваю дуже сильне хвилювання, так само, як батьки і діти. Цей день для нас усіх є дуже важливим. Ми, вчителі, будемо дбати про те, щоб кожна дитина здобула знання на найвищому рівні. »

Вчителька роздала дітям паперові квіти. Кожен мав написати на них своє ім’я. По черзі підходили до дошки: спочатку блакитні волошки, потім білі ромашки, згодом — червоні маки. Поступово на дошці утворилася казкова різнокольорова галявина, а у класі — нова родина. Щоб бажання усі здійснювалися, загасили символ цієї родини — свічку. Кожна людина, як зірка на небі, говорить педагог, одна світить яскраво, інша — тьмяно. Сьогоднішні першокласники — майбутні яскраві зірочки, впевнена їхня перша вчителька. Що ж винесли діти із першого в їхньому житті уроку?

Ярослав Гусєв першокласник: «... Щоб були гарними, щоб не билися, добре вчилися і дружили. Нас вчили, щоб ділитися усім із друзями, запрошувати їх додому, ділитися іграшками.»

Автор:Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0