Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Понад 70 сімей Бердичівського району офіційно визнані багатодітними

Time Додано: неділя, 10 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Якщо раніше, аби держава визнала сім’ю багатодітною, батькові й матері потрібно було виховати п’ятеро й більше дітей, то тепер багатодітною сім’єю вважається та, в якій зростають троє і більше дітлахів. Понад сімдесят таких родин зібрав районний відділ у справах сім’ї, молоді та спорту у великій залі Бердичівської райдержадміністрації, аби ті отримали відповідні посвідчення. Серед людських цінностей, що утворювались сотнями років, сім’я — чи не найголовніша, зазначив у вітальній промові голова адміністрації Олег Шевчук, це школа, в якій проходять навчання життю у суспільстві. Саме сім’я здійснює основний вплив на людину.

Понад 70 сімей Бердичівського району офіційно визнані багатодітними

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: “Дослідження, проведені фахівцями, показали, що найбільший репродуктивний період життя людини проходить поза сім’єю. Молоді люди нині визнають своїми пріоритетами навчання, кар’єру та матеріальне забезпечення, а значимість інституту сім’ї піддають сумніву. Завдання держави полягає у збереження національної безпеки та процвітання суспільства, збереженні та захисті традиційних сімейних цінностей. Треба знову навчати дітей, що життя здорової дитини у сім’ї є нормою, що додержання системи цінностей сім’ї є передумовою щасливого життя.”

Отримуючи посвідчення багатодітної сім’ї та дитини, яка виховується у багатодітній сім’ї, їхні власники автоматично одержують ряд пільг. Такі родини удвічі менше за інших сплачують за житлово-комунальні послуги, мають право на позачергове встановлення квартирних телефонів, абонентна плата за користування якими також складає 50 % від встановленого тарифу. Це і безкоштовний проїзд дітей у міському транспорті (окрім таксі), безкоштовне отримання ліків за лікарськими рецептами та чимало іншого.

Держава обіцяє не послаблювати, а навпаки намагається посилити соціальний захист багатодітних сімей, і це добре, кажуть батьки. Правда, коли стояло питання “народжувати-не народжувати”, зауважують, про пільги не думали. Хотілося, щоб великою й дружньою була родина, в якій би панували любов і взаємоповага. Головною нагородою за таке бажання матері й батьки вбачають, аби їхні діти виросли щасливими й хорошими людьми.

Наталія Лігута, багатодітна мати: “Ми живемо у моїх батьків. Старшому синові 11 років, меншим — двійнятам Сашкові й Наталі — по 9 років. Хочеться, аби вони були здорові, щасливі, щоб вчилися добре, слухали усіх і, передусім, батьків.”

Оксана Вінцевич, багатодітна мати: “Ми з чоловіком маємо трьох дітей: старшій доньці 13 років, середній — 7, наймолодшому — синові — 3 рочки. Старша мені допомагає в усьому, особливо на кухні... Усі вони у мене працьовиті і люблять навчатися.”

Людмила Піскун, багатодітна мати: “Особисто я мрію про те, аби діти мої були здоровими й щасливими, щоб мали гарні професії, щоб мали свої сім’ї, в яких також зростатиме багато хлопчиків й дівчаток. Дуже хочеться, аби дітей моїх шанували люди. Не хочу, щоб на старості мені було соромно за те, якими повиростали мої дітки.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0