Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві власники «євроблях» – члени ГО «АвтоЄвроСила» – оголосили, що боротимуться за розмитнення по-європейськи
Chatbox Виктор
На наших дорогах каждая машина ...
Time 20:29 - 19-08-2017
Забої та синці, ризик потрапити під машину чи у багнюку: що ще потрібно, аби ремонтники робили свою справу якісно?..
Chatbox ))
машина часу (46.118.202.160) - ...
Time 19:57 - 19-08-2017
У Бердичеві власники «євроблях» – члени ГО «АвтоЄвроСила» – оголосили, що боротимуться за розмитнення по-європейськи
Chatbox 123
а вазы не мусор? не лучше ли об ...
Time 19:08 - 19-08-2017
У Бердичеві власники «євроблях» – члени ГО «АвтоЄвроСила» – оголосили, що боротимуться за розмитнення по-європейськи
Chatbox машина часу
«євроблях» -это мусор завезенны ...
Time 18:52 - 19-08-2017
Забої та синці, ризик потрапити під машину чи у багнюку: що ще потрібно, аби ремонтники робили свою справу якісно?..
Chatbox друг
все вопросы до Стасика
Time 17:05 - 19-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Понад 50 студентів випустив Бердичівський медичний коледж

Time Додано: вівторок, 08 лип. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Замість білих халатів - вишукані сукні та елегантні костюми. Першого липневого тижня медичний коледж провів свято юності, спогадів і сподівань– випускний вечір. Урочистість проходила у міському Палаці культури. Випускники: 31-а медсестра та 23 зубних техніка - прощалися із своїм навчальним закладом. Протягом двох годин у залі не вщухали привітання, слова подяки та настанови випускникам.

Понад 50 студентів випустив Бердичівський медичний коледж

Володимир Клименюк, директор БМК: «Ваша професія - особлива, впродовж свого життя ви будете відповідати за здоров’я людей, віддавати їм свої професійні знання і чуйне серце. Завжди стоятимете на варті життя людини. Однак, не менш важливим є завдання - пропагувати серед населення здоровий спосіб життя".

Майже 80 років діяльності Бердичівського медичного коледжу - це добрі традиції та надбання, говорить його директор. Теперішні випускники вписали хорошу сторінку в історію закладу, відзначив він. І повідомив: наступного року тут відкриють ще одне відділення – для косметологів.

І ось нарешті - хвилюючий момент свята: читання наказу і вручення дипломів про професійну освіту. З відзнакою - отримали 5-ро із 54 випускників. Активістам студентського життя вручили грамоти та грошові премії. За наказом Міністерства освіти і науки України спортивні успіхи студентів відзначені дипломом та кубком.

Майбутнім медикам секретар Бердичівської міської ради Василь Толочко побажав завжди приймати правильне рішення.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Медичний коледж входить до числа кращих в Україні. І це дійсно так. Наші випускники завжди славились своїм високим професіоналізмом, людяністю та гарним ставленням до пацієнтів. Я бажаю вам усього найкращого! Щоб цей диплом, який ви тримаєте, був не останнім у вашому житті. Щоб завжди пам’ятали те студентське життя, яке провели у найкращому місті - Бердичеві!"

Випускний вечір - хвилююче свято. Винуватці урочистості, вчорашні студенти, освідчувалися у любові до рідної альма-матер - медичного коледжу і обіцяли не підводити своїх викладачів. Обраною професією вони пишаються.

Людмила Співак, випускниця відділення «Стоматологія ортопедична» БМК: «Це така професія, де не можна бути байдужими, тому що від цього значною мірою залежить здоров’я людей. Перш за все потрібно бути відповідальними, і взагалі - бути уважними".

Марина Томашевська, випускниця відділення «Сестринська справа» БМК: «Почуття - дуже тривожні, адже я провела у стінах коледжу 3 роки. Тут - висококваліфікований персонал, хороше технічне оснащення, сучасні методичні кабінети, комп’ютерні класи. Директор опікується студентами. Тут - чуйне ставлення до студентів".

Випускники дякували своїм викладачам не лише словами, а й музичними вітаннями. На вечорі звучали пісні про кохання та романтичні мелодії вальсу.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: