Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві

Time Додано: понеділок, 13 лист. 2017, 13:31 ( 10 міс. назад )

Цілий ряд поточних питань зібрав разом членів виконавчого комітету. Стосувалися вони здебільшого виділення адресної грошової допомоги. Отримають її, згідно заяв, містяни з важким матеріальним становищем, а також постраждалі внаслідок градопаду. Щодо останніх, то, за інформацією начальника міського управління праці та соцзахисту населення, чергові засідання профільної комісії відбулися 31 жовтня та 8 листопада.

Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві

Зі слів Наталії Омелянчук, на черзі – розгляд 30 заяв від бердичівлян, котрі мають інвалідність, далі фахівці перейдуть до дітей війни, після чого вже почнуть працювати з заявами від решти постраждалих.

Бердичів продовжує проходити усю необхідну процедуру у столиці з тим, аби отримати допомогу від держави, нагадав міський голова Василь Мазур, і, можливо, зовсім скоро у місті проінформують про те, як рухаються справи та яких результатів вдалося досягнути. А поки що попросив фахівців центру прискорити роботу з розгляду заяв.

Найближчим часом у виконкомі мають проінформувати і про результати обстеження пасажиропотоків на автобусних маршрутах 4 та 4А. Власне, обстеження вже відбулися – залишилося визначити рівень збитковості «четвірок». Із тим, аби вирішити, якими коштами зможе допомогти їм місто у наступному році.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0