Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві

Time Додано: понеділок, 13 лист. 2017, 13:31 ( близько 1 року назад )

Цілий ряд поточних питань зібрав разом членів виконавчого комітету. Стосувалися вони здебільшого виділення адресної грошової допомоги. Отримають її, згідно заяв, містяни з важким матеріальним становищем, а також постраждалі внаслідок градопаду. Щодо останніх, то, за інформацією начальника міського управління праці та соцзахисту населення, чергові засідання профільної комісії відбулися 31 жовтня та 8 листопада.

Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві

Зі слів Наталії Омелянчук, на черзі – розгляд 30 заяв від бердичівлян, котрі мають інвалідність, далі фахівці перейдуть до дітей війни, після чого вже почнуть працювати з заявами від решти постраждалих.

Бердичів продовжує проходити усю необхідну процедуру у столиці з тим, аби отримати допомогу від держави, нагадав міський голова Василь Мазур, і, можливо, зовсім скоро у місті проінформують про те, як рухаються справи та яких результатів вдалося досягнути. А поки що попросив фахівців центру прискорити роботу з розгляду заяв.

Найближчим часом у виконкомі мають проінформувати і про результати обстеження пасажиропотоків на автобусних маршрутах 4 та 4А. Власне, обстеження вже відбулися – залишилося визначити рівень збитковості «четвірок». Із тим, аби вирішити, якими коштами зможе допомогти їм місто у наступному році.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0