Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві

Time Додано: понеділок, 13 лист. 2017, 13:31 ( 7 міс. назад )

Цілий ряд поточних питань зібрав разом членів виконавчого комітету. Стосувалися вони здебільшого виділення адресної грошової допомоги. Отримають її, згідно заяв, містяни з важким матеріальним становищем, а також постраждалі внаслідок градопаду. Щодо останніх, то, за інформацією начальника міського управління праці та соцзахисту населення, чергові засідання профільної комісії відбулися 31 жовтня та 8 листопада.

Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві

Зі слів Наталії Омелянчук, на черзі – розгляд 30 заяв від бердичівлян, котрі мають інвалідність, далі фахівці перейдуть до дітей війни, після чого вже почнуть працювати з заявами від решти постраждалих.

Бердичів продовжує проходити усю необхідну процедуру у столиці з тим, аби отримати допомогу від держави, нагадав міський голова Василь Мазур, і, можливо, зовсім скоро у місті проінформують про те, як рухаються справи та яких результатів вдалося досягнути. А поки що попросив фахівців центру прискорити роботу з розгляду заяв.

Найближчим часом у виконкомі мають проінформувати і про результати обстеження пасажиропотоків на автобусних маршрутах 4 та 4А. Власне, обстеження вже відбулися – залишилося визначити рівень збитковості «четвірок». Із тим, аби вирішити, якими коштами зможе допомогти їм місто у наступному році.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0