Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві

Time Додано: понеділок, 13 лист. 2017, 13:31 ( 4 міс. назад )

Цілий ряд поточних питань зібрав разом членів виконавчого комітету. Стосувалися вони здебільшого виділення адресної грошової допомоги. Отримають її, згідно заяв, містяни з важким матеріальним становищем, а також постраждалі внаслідок градопаду. Щодо останніх, то, за інформацією начальника міського управління праці та соцзахисту населення, чергові засідання профільної комісії відбулися 31 жовтня та 8 листопада.

Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві Понад 1,0 млн. грн. з обласного бюджету та 0,5 млн. грн. з міського вже виділено постраждалим від градопаду у Бердичеві

Зі слів Наталії Омелянчук, на черзі – розгляд 30 заяв від бердичівлян, котрі мають інвалідність, далі фахівці перейдуть до дітей війни, після чого вже почнуть працювати з заявами від решти постраждалих.

Бердичів продовжує проходити усю необхідну процедуру у столиці з тим, аби отримати допомогу від держави, нагадав міський голова Василь Мазур, і, можливо, зовсім скоро у місті проінформують про те, як рухаються справи та яких результатів вдалося досягнути. А поки що попросив фахівців центру прискорити роботу з розгляду заяв.

Найближчим часом у виконкомі мають проінформувати і про результати обстеження пасажиропотоків на автобусних маршрутах 4 та 4А. Власне, обстеження вже відбулися – залишилося визначити рівень збитковості «четвірок». Із тим, аби вирішити, якими коштами зможе допомогти їм місто у наступному році.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0