Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Половину поданих на розгляд членів містобудівної ради проектів відправлено на доопрацювання

Time Додано: середа, 16 квіт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Три ескізних пропозиції будівництва, реконструкції та оздоблення направлено на розгляд виконавчого комітету, три — на доопрацювання, одну з порядку денного взагалі знято. Такий вердикт винесли на своєму засіданні члени містобудівної ради.

Половину поданих на розгляд членів містобудівної ради проектів відправлено на доопрацювання

За задумом замовника проекту будівництва 10-поверхівки на 99 квартир по вул. Короленка, 30, вона має стати однією із складових цілого кварталу, куди увійдуть зелена зона, крита спортивна зала, дитячий майданчик, фонтан та комплекс житлових будинків різної поверховості. Загалом, ідея членам ради сподобалася. Щодо зауважень, то вони вказали на непропорційність вбудованого приміщення в одному із кутів будинку, недостатню щільність забудов у майбутньому кварталі, невирішене питання із водовідведенням. До того ж від будівництва саме 10-поверхівок в Україні потрохи відмовляються через пожежну безпеку. “Добро” дали містобудівники і на оздоблення фасаду існуючого магазину по Свердлова, 25. Єдина умова – фасад всієї будівлі, куди, окрім магазину, входять і інші установи, має бути виконаний в одній кольоровій гаммі. На доопрацювання відправлено ескізні пропозиції оздоблення фасаду колишньої військової комендатури, де планують розташувати офіс. Замовники та розробники проекту мають обладнати покрівлю необхідною кількістю слухових вікон, оздобити фасад штукатуркою, яка відтворює структуру цегляної кладки та змінити в’їзні ворота. Знято із розгляду ескізні пропозиції переобладнання квартири по К.Маркса, 3 у перукарню. За проектом, у двох залах, що планувалось у ній розташувати, відсутні вікна. Разом із вікнами, замовник "забув" про кімнату для персоналу, побутову кімнату та санвузол. Окрім того, більшості членів ради здався дещо безглуздим вигляд сучасного тамбура із ефектною вивіскою на фоні будівлі, яка зведена на початку XX-го сторіччя.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0