Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області

Time Додано: середа, 28 бер. 2018, 17:56 ( 12 міс. назад )

Результатом співпраці селищної ради і відділу поліції стало відкриття у Гришківцях поліцейської станції, у якій працюватимуть дільничні та ювенальні офіцери. Для 5-тисячної Гришковецької громади, що знаходиться на стадії формування і має збільшитись удвічі (бо приєднаються ще 7 сільських рад), це сприятиме вирішенню питань профілактики та боротьби з правопорушеннями, каже голова селищної ради.

Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області

У приміщенні поліцейської станції, окрім облаштованого робочого місця для дільничного, групи реагування патрульної поліції чи ювенального інспектора, передбачено, на випадок чергувань, і місце відпочинку. Облаштовано також дитячий куточок: якщо до поліції прийдуть із малечею – буде чим зайняти. Гришковецька поліцейська станція – друга в області та перша на Бердичівщині, зазначає начальник ГУНП у Житомирській обл. В’ячеслав Печененко.

На додачу до технічного оснащення – офіцерам поліції передали нагрудні камери та планшет дільничого, підключений до інтегрованої бази.

Квіти й подяку за співпрацю – голові селищної ради, а начальнику Бердичівського відділу поліції Ользі Зінченко начальник ГУНП вручив ключі від нового автомобіля, який забезпечуватиме конвоювання засуджених. Машина оснащена усім необхідним для перевезення людей, що знаходяться під вартою: тут є камери спостереження, монітор, засоби зв’язку тощо.

Створення поліцейської станції у Гришківцях – це не тільки ефективніше для працівників поліції, але й «ближче і доступніше для людей», каже керівництво.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0