Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області

Time Додано: середа, 28 бер. 2018, 17:56 ( 4 міс. назад )

Результатом співпраці селищної ради і відділу поліції стало відкриття у Гришківцях поліцейської станції, у якій працюватимуть дільничні та ювенальні офіцери. Для 5-тисячної Гришковецької громади, що знаходиться на стадії формування і має збільшитись удвічі (бо приєднаються ще 7 сільських рад), це сприятиме вирішенню питань профілактики та боротьби з правопорушеннями, каже голова селищної ради.

Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області

У приміщенні поліцейської станції, окрім облаштованого робочого місця для дільничного, групи реагування патрульної поліції чи ювенального інспектора, передбачено, на випадок чергувань, і місце відпочинку. Облаштовано також дитячий куточок: якщо до поліції прийдуть із малечею – буде чим зайняти. Гришковецька поліцейська станція – друга в області та перша на Бердичівщині, зазначає начальник ГУНП у Житомирській обл. В’ячеслав Печененко.

На додачу до технічного оснащення – офіцерам поліції передали нагрудні камери та планшет дільничого, підключений до інтегрованої бази.

Квіти й подяку за співпрацю – голові селищної ради, а начальнику Бердичівського відділу поліції Ользі Зінченко начальник ГУНП вручив ключі від нового автомобіля, який забезпечуватиме конвоювання засуджених. Машина оснащена усім необхідним для перевезення людей, що знаходяться під вартою: тут є камери спостереження, монітор, засоби зв’язку тощо.

Створення поліцейської станції у Гришківцях – це не тільки ефективніше для працівників поліції, але й «ближче і доступніше для людей», каже керівництво.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0