Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області

Time Додано: середа, 28 бер. 2018, 17:56 ( 24 дн. назад )

Результатом співпраці селищної ради і відділу поліції стало відкриття у Гришківцях поліцейської станції, у якій працюватимуть дільничні та ювенальні офіцери. Для 5-тисячної Гришковецької громади, що знаходиться на стадії формування і має збільшитись удвічі (бо приєднаються ще 7 сільських рад), це сприятиме вирішенню питань профілактики та боротьби з правопорушеннями, каже голова селищної ради.

Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області

У приміщенні поліцейської станції, окрім облаштованого робочого місця для дільничного, групи реагування патрульної поліції чи ювенального інспектора, передбачено, на випадок чергувань, і місце відпочинку. Облаштовано також дитячий куточок: якщо до поліції прийдуть із малечею – буде чим зайняти. Гришковецька поліцейська станція – друга в області та перша на Бердичівщині, зазначає начальник ГУНП у Житомирській обл. В’ячеслав Печененко.

На додачу до технічного оснащення – офіцерам поліції передали нагрудні камери та планшет дільничого, підключений до інтегрованої бази.

Квіти й подяку за співпрацю – голові селищної ради, а начальнику Бердичівського відділу поліції Ользі Зінченко начальник ГУНП вручив ключі від нового автомобіля, який забезпечуватиме конвоювання засуджених. Машина оснащена усім необхідним для перевезення людей, що знаходяться під вартою: тут є камери спостереження, монітор, засоби зв’язку тощо.

Створення поліцейської станції у Гришківцях – це не тільки ефективніше для працівників поліції, але й «ближче і доступніше для людей», каже керівництво.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0