Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області

Time Додано: середа, 28 бер. 2018, 17:56 ( 6 міс. назад )

Результатом співпраці селищної ради і відділу поліції стало відкриття у Гришківцях поліцейської станції, у якій працюватимуть дільничні та ювенальні офіцери. Для 5-тисячної Гришковецької громади, що знаходиться на стадії формування і має збільшитись удвічі (бо приєднаються ще 7 сільських рад), це сприятиме вирішенню питань профілактики та боротьби з правопорушеннями, каже голова селищної ради.

Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області Поліцейська станція у Гришківцях – перша на Бердичівщині та друга в області

У приміщенні поліцейської станції, окрім облаштованого робочого місця для дільничного, групи реагування патрульної поліції чи ювенального інспектора, передбачено, на випадок чергувань, і місце відпочинку. Облаштовано також дитячий куточок: якщо до поліції прийдуть із малечею – буде чим зайняти. Гришковецька поліцейська станція – друга в області та перша на Бердичівщині, зазначає начальник ГУНП у Житомирській обл. В’ячеслав Печененко.

На додачу до технічного оснащення – офіцерам поліції передали нагрудні камери та планшет дільничого, підключений до інтегрованої бази.

Квіти й подяку за співпрацю – голові селищної ради, а начальнику Бердичівського відділу поліції Ользі Зінченко начальник ГУНП вручив ключі від нового автомобіля, який забезпечуватиме конвоювання засуджених. Машина оснащена усім необхідним для перевезення людей, що знаходяться під вартою: тут є камери спостереження, монітор, засоби зв’язку тощо.

Створення поліцейської станції у Гришківцях – це не тільки ефективніше для працівників поліції, але й «ближче і доступніше для людей», каже керівництво.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0