Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поляки, французи, українці та білоруси заклали у Бердичеві фундамент м’ясопереробного заводу

Time Додано: середа, 27 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Вже незабаром на місці цього пустиря по вулиці Білопільській стоятиме потужний м’ясопереробний завод. Його будуватиме компанія «Інкофуд-Україна”, яка вже має високотехнологічне підприємство у Білорусі і постачає свою продукцію Росії та Україні.

Поляки, французи, українці та білоруси заклали у Бердичеві фундамент м’ясопереробного заводу

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: “Коли наші люди почали із задоволенням купувати ці продукти, бо вони натуральні, ми вирішили: а навіщо імпортувати? Давайте в Україні дамо сировину, виділимо місце, збудуємо завод і самі будемо експортувати. От за два роки і вийшли на такий самий рівень”.

Поважна делегація у складі обласного та міського керівництва, закордонних гостей та бердичівських підприємців урочисто заклала фундамент майбутнього підприємства. Та спочатку присутні пригадали, як усе починалось.

Минулого року представники бердичівської влади та бізнесу на запрошення засновника підприємства Кшиштофа Стенпеня відвідали білоруський завод “Інкофуд”. Побачене там вразило.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Там було дуже гарне підприємство. Але власник сказав, що у Бердичеві буде ще краще”.

В тому, що завод буде саме у нашому місті, є заслуга не лише влади усіх рівнів, а й Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека.

Кшиштоф Свідерек, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці: “Два з половиною роки тому ми зустрілися з власником підприємства з приводу того, де обрати місце для будівництва. Є багато хороших міст, але Бердичів мені найбільше до душі. Тут хороші люди, хороша влада, та й Житомирська область одна з найперспективніших на Україні”.

А тому, жартома зазначив гість, перша партія виготовленої продукції має відправитись до Генерального консульства Польщі у Вінницю. Те, що поляки (“Інкофуд” є польською компанією) вміють робити смачні вироби з м’яса, знає і почесний гість заходу посол Франції в Україні Жак Фор.

Жак Фор, Посол Франції в Україні: “Пам’ятаю, коли працював у Польщі, спробував їхніх ковбас. Тепер сподіваюсь спробувати української ковбаси з особливим бердичівським смаком”.

Проект будівництва будуть реалізовувати у два етапи, підприємство перероблятиме продукцію тваринного походження, вироблятиме м’ясо та м’ясні продукти.

Михайло Торговцев, директор підприємства “Інко-Фуд Україна”: “Чисельність працівників складатиме близько 600 людей, виробництво випускатиме весь асортимент м’ясної продукції. Проектна потужність — 2 тисячі тон м’яса в місяць”.

Кшиштоф Міхал Стенпень, засновник підприємства “Інкофуд-Україна”: “Обсяг інвестицій на початковому етапі склад 20 млн. Доларів. Будуть ще інші витрати, які збільшать цю цифру в рази. Що стосується самого проекту, то він розроблявся з урахуванням усіх світових стандартів”.

Шістнадцять країн мають у Бердичеві потужні інвестиції, зазначив міський голова Василь Мазур, для Польщі це перший вагомий проект.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ви, Кшиштоф, є першопроходцем по польським інвестиціям у нашому місті. Хочу побажати вам, як інвестору, не пошкодувати, що обрали саме наше місто, а всім нам — щоб це був черговий крок вкладення інвестицій у Бердичів”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0