Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поляки, французи, українці та білоруси заклали у Бердичеві фундамент м’ясопереробного заводу

Time Додано: середа, 27 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Вже незабаром на місці цього пустиря по вулиці Білопільській стоятиме потужний м’ясопереробний завод. Його будуватиме компанія «Інкофуд-Україна”, яка вже має високотехнологічне підприємство у Білорусі і постачає свою продукцію Росії та Україні.

Поляки, французи, українці та білоруси заклали у Бердичеві фундамент м’ясопереробного заводу

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: “Коли наші люди почали із задоволенням купувати ці продукти, бо вони натуральні, ми вирішили: а навіщо імпортувати? Давайте в Україні дамо сировину, виділимо місце, збудуємо завод і самі будемо експортувати. От за два роки і вийшли на такий самий рівень”.

Поважна делегація у складі обласного та міського керівництва, закордонних гостей та бердичівських підприємців урочисто заклала фундамент майбутнього підприємства. Та спочатку присутні пригадали, як усе починалось.

Минулого року представники бердичівської влади та бізнесу на запрошення засновника підприємства Кшиштофа Стенпеня відвідали білоруський завод “Інкофуд”. Побачене там вразило.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Там було дуже гарне підприємство. Але власник сказав, що у Бердичеві буде ще краще”.

В тому, що завод буде саме у нашому місті, є заслуга не лише влади усіх рівнів, а й Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека.

Кшиштоф Свідерек, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці: “Два з половиною роки тому ми зустрілися з власником підприємства з приводу того, де обрати місце для будівництва. Є багато хороших міст, але Бердичів мені найбільше до душі. Тут хороші люди, хороша влада, та й Житомирська область одна з найперспективніших на Україні”.

А тому, жартома зазначив гість, перша партія виготовленої продукції має відправитись до Генерального консульства Польщі у Вінницю. Те, що поляки (“Інкофуд” є польською компанією) вміють робити смачні вироби з м’яса, знає і почесний гість заходу посол Франції в Україні Жак Фор.

Жак Фор, Посол Франції в Україні: “Пам’ятаю, коли працював у Польщі, спробував їхніх ковбас. Тепер сподіваюсь спробувати української ковбаси з особливим бердичівським смаком”.

Проект будівництва будуть реалізовувати у два етапи, підприємство перероблятиме продукцію тваринного походження, вироблятиме м’ясо та м’ясні продукти.

Михайло Торговцев, директор підприємства “Інко-Фуд Україна”: “Чисельність працівників складатиме близько 600 людей, виробництво випускатиме весь асортимент м’ясної продукції. Проектна потужність — 2 тисячі тон м’яса в місяць”.

Кшиштоф Міхал Стенпень, засновник підприємства “Інкофуд-Україна”: “Обсяг інвестицій на початковому етапі склад 20 млн. Доларів. Будуть ще інші витрати, які збільшать цю цифру в рази. Що стосується самого проекту, то він розроблявся з урахуванням усіх світових стандартів”.

Шістнадцять країн мають у Бердичеві потужні інвестиції, зазначив міський голова Василь Мазур, для Польщі це перший вагомий проект.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ви, Кшиштоф, є першопроходцем по польським інвестиціям у нашому місті. Хочу побажати вам, як інвестору, не пошкодувати, що обрали саме наше місто, а всім нам — щоб це був черговий крок вкладення інвестицій у Бердичів”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0