Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поки риба нереститься, бердичівські рибалки об'єднуються у громадську організацію любителів спортивної риболовлі “Золотий короп”

Time Додано: середа, 08 квіт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Поки риба нереститься, бердичівські рибалки об'єднуються у громадську організацію любителів спортивної риболовлі “Золотий короп” Її засновники впевнені, що лише спільними зусиллями можна боротися за зариблення Гнилоп'яті і проти браконьєрів.

Поки риба нереститься, бердичівські рибалки об'єднуються у громадську організацію любителів спортивної риболовлі “Золотий короп”

Валентин Демченко, голова правління ГО “Клуб спортивної риболовлі “Золотий короп”: “Відтворити ставок, зробити його чистим, для дітей, внуків — ось головне завдання клубу”

Анатолій Кривушин, рибалка: “Далі нікуди вже. Ця безгосподарність. Ми будемо слідкувати за ставком, щоб не смітили тут, як зараз”.

“Золотий короп” з'явився у місті ще рік тому. За цей час ентузіасти двічі робили спробу збагатити підводний світ річки сомом та щукою. Але браконьєри сітками виловили геть усе. Звичайним рибалкам нічого не дісталося.

Дмитро Волков, рибалка: “Як я рибалю, то переді мною сітки ставлять. Щось їм кажеш, а вони тебе обругають. Хлопці молоді”.

Жанна Яніцька, рибалка: “Сидиш-сидиш, чекаєш, поки клюне. А риба, налякана сітками, до берега вже не підходить”.

Усі учасники клубу платитимуть членські внески — 200 гривень на рік. Пенсіонери, інваліди, учасники бойових дій та афганці — вдвічі менше. Жінкам та дітям рибалити дозволять безкоштовно. А іншим продаватимуть одноразовий квиток. Скільки той коштуватиме поки не вирішили. За отримані гроші громадська організація запускатиме у річку рибу та винайматиме човна для відлову браконьєрів. Ідею клубу підтримує міська влада, але робити риболовлю платною на річці, що належить усій громаді, не дозволяє закон. Через це залишається сподіватися на совість самих рибалок.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “На мою власну думку, якщо хтось ловитиме рибу з берега і заплатить за це 50 копійок, то гроші можуть піти на користь — зариблення, охорону”.

Незабаром до річки привезуть вагончик - він буде клубу за офіс. Там учасники формуватимуть добровільні загони, які спільно із рибнаглядом патрулюватимуть Гнилоп'ять.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0