Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поки риба нереститься, бердичівські рибалки об'єднуються у громадську організацію любителів спортивної риболовлі “Золотий короп”

Time Додано: середа, 08 квіт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Поки риба нереститься, бердичівські рибалки об'єднуються у громадську організацію любителів спортивної риболовлі “Золотий короп” Її засновники впевнені, що лише спільними зусиллями можна боротися за зариблення Гнилоп'яті і проти браконьєрів.

Поки риба нереститься, бердичівські рибалки об'єднуються у громадську організацію любителів спортивної риболовлі “Золотий короп”

Валентин Демченко, голова правління ГО “Клуб спортивної риболовлі “Золотий короп”: “Відтворити ставок, зробити його чистим, для дітей, внуків — ось головне завдання клубу”

Анатолій Кривушин, рибалка: “Далі нікуди вже. Ця безгосподарність. Ми будемо слідкувати за ставком, щоб не смітили тут, як зараз”.

“Золотий короп” з'явився у місті ще рік тому. За цей час ентузіасти двічі робили спробу збагатити підводний світ річки сомом та щукою. Але браконьєри сітками виловили геть усе. Звичайним рибалкам нічого не дісталося.

Дмитро Волков, рибалка: “Як я рибалю, то переді мною сітки ставлять. Щось їм кажеш, а вони тебе обругають. Хлопці молоді”.

Жанна Яніцька, рибалка: “Сидиш-сидиш, чекаєш, поки клюне. А риба, налякана сітками, до берега вже не підходить”.

Усі учасники клубу платитимуть членські внески — 200 гривень на рік. Пенсіонери, інваліди, учасники бойових дій та афганці — вдвічі менше. Жінкам та дітям рибалити дозволять безкоштовно. А іншим продаватимуть одноразовий квиток. Скільки той коштуватиме поки не вирішили. За отримані гроші громадська організація запускатиме у річку рибу та винайматиме човна для відлову браконьєрів. Ідею клубу підтримує міська влада, але робити риболовлю платною на річці, що належить усій громаді, не дозволяє закон. Через це залишається сподіватися на совість самих рибалок.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “На мою власну думку, якщо хтось ловитиме рибу з берега і заплатить за це 50 копійок, то гроші можуть піти на користь — зариблення, охорону”.

Незабаром до річки привезуть вагончик - він буде клубу за офіс. Там учасники формуватимуть добровільні загони, які спільно із рибнаглядом патрулюватимуть Гнилоп'ять.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0