Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поки мешканці будинку “плавають” у своїх підвалах, директор ДВЖРЕПу пропонує їм створити ОСББ

Time Додано: середа, 27 серп. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

“Оце ми так ходимо... Ось такі наші підвали... Тут гляньте, що робиться, а ось тут, взагалі, повно води...”

Поки мешканці будинку “плавають” у своїх підвалах, директор ДВЖРЕПу пропонує їм створити ОСББ

Мало не вплав пересуваються підвальним приміщенням мешканці будинку, що на К. Лібкнехта, 124. Без гумових чобіт туди зайти неможливо. Проблема підтоплення підвалу особливо гостро турбує людей саме зараз: треба готуватися до зими, а майже у всіх відсіках – вода.

“Як сьогодні привезти і залишити тут картоплю ? Як взагалі сюди можна заходити ? У мене ... 6 членів сім’ї, як я можу зробити якусь заготовку ?”

Вода у їхньому підвалі – явище звичне, скаржаться мешканці п’ятиповерхівки. Виклики сантехніків із 6-го ДВЖРЕПУ, який обслуговує будинок, ні до чого не призводять. Напередодні комунальники воду викачували – не допомогло. Сморід, який відчувається у підвалі, із часом добрався й назовні.

Ганна Слободянюк мешканка будинку № 124 по вул. К. Лібкнехта: “Живу я на 1-му поверсі і те, що у підвалі – те й у мене. В хаті така смердота, що не можна далі витримати... Не можна дихати ні в кухні, ні в кімнаті, ні у спальні...”

Спільної мови із керівництвом ДВЖРЕПу мешканці будинку не знаходять. Кажуть, що запрошували директора подивитися, що відбувається у підвалі. Той відмовився.

Надія Петренко мешканка будинку № 124 по вул. К. Лібкнехта: “Пішли в ЖЕК, до Таранова. А він каже: “Беріть самі і все робіть, міняйте труби”. Звідки ми знаємо, які вони потрібні ? Скажіть нам, скільки потрібно грошей, ми їх зберемо, а ви їх купите. А він каже: “Виходьте із ЖЕКа. У вас майже всі квартири приватизовані, вам немає у нас чого робити. Ви отримали квартири даром, а тепер хочете, щоб ми їх ремонтували”. А ми все життя пропрацювали...”

Директор ДВЖРЕПу № 6 Михайло Таранов говорить: 98 % квартир у п’ятиповерхівці приватизовані. Та цитує Цивільний кодекс України.

Михайло Таранов директор ДВЖРЕПу № 6: “Ст. 382 ЦКУ говорить, що там місцевої влади чи жеківського нічого немає. Все це майно їхнє – як вони будуть до нього ставитися, так воно й зберігатиметься... І взагалі: ну прорвала каналізація – ну то й що ? Тим більше, що прорвало ту ділянку, за яку ми не відповідаємо... Мешканці будинку винні 5 496 грн. То нехай вони сплатять мені ці гроші, а я на них зроблю ремонт. Хоча й не зобов’язаний цього робити...”

У ДВЖРЕПі оперативно реагують на усі заявки, стверджує директор, скарг останнім часом майже немає. А у тому, що каналізація у підвалі забивається, винні самі мешканці, констатував Михайло Таранов.

Михайло Таранов директор ДВЖРЕПу № 6: “... каналізація сама по собі не забивається. Зараз почався період консервування: там і огірки є, і помідори, і все, що хочете... У цьому будинку проходить транзитна труба водопостачання... За давністю років ... її бажано б змінити. Але Водоканал – у такому ж скрутному фінансовому становищі, що і я.”

Що ж до об’єднань співвласників, то зі слів директора 6-го ДВЖРЕПУ, це, дійсно єдиний шлях до цивілізованого життя. Він учергове закликав мешканців будинку, що на К. Лібкнехта, 124 створити ОСББ. Тоді й не треба буде ні на кого чекати.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0