Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поїздка додому ледь не виявилась смертельною

Time Додано: п'ятниця, 26 січ. 2018, 18:06 ( 10 міс. назад )

24 січня увечері 64-літній Іван Васильович повертався із міста у село Іванківці, де мешкає, залізничним транспортом. Коли потяг зупинився на потрібній чоловікові зупинці – двері не відчинились.

Поїздка додому ледь не виявилась смертельною Поїздка додому ледь не виявилась смертельною Поїздка додому ледь не виявилась смертельною Поїздка додому ледь не виявилась смертельною Поїздка додому ледь не виявилась смертельною

Подібне траплялось не вперше. Отож Іван Васильович перебіг у сусідній вагон, де двері були відкритими наполовину. Поспішив вийти, проте не встиг. Ногу й руку чоловіка затисло автоматичними дверима – і потяг рушив…

Метрів 40 протягнуло чоловіка по перону. І хто зна, чим би усе завершилось, якби, як каже потерпілий, не «Семенівські хлопці», котрі усіляко намагались зупинити електропотяг.

У важкому стані, із переломаними ребрами, привезла «Швидка» Івана Васильовича до реанімаційного відділення районної лікарні.

На щастя, руки й ноги виявились цілими, хоч та рука, якою діставав перону, аби не травмувати голову, була подерта до крові. "Врятував його й зимовий одяг: тепла шкіряна куртка і черевик", - каже донька.

У поліції кваліфікують подію, як порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту. Тривають відповідні перевірки та експертизи.

Чи позиватимуться до «Укрзалізниці»? Ні родичі, ні сам потерпілий поки не вирішили. Івану Васильовичу і машиніста ніби й шкода…

У поліції не називають: то був нещасний випадок чи відповідальність все-таки нестимуть конкретні посадові особи і працівники залізниці? Винуватим «світить» від 2 до 7 років. Але хто-зна, як поверне справа, а, може, той потяг і далі курсує, як-ось цей, із відкритими дверима на ходу, або, навпаки, із закритими на зупинках?

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0