Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поїздка додому ледь не виявилась смертельною

Time Додано: п'ятниця, 26 січ. 2018, 18:06 ( 4 міс. назад )

24 січня увечері 64-літній Іван Васильович повертався із міста у село Іванківці, де мешкає, залізничним транспортом. Коли потяг зупинився на потрібній чоловікові зупинці – двері не відчинились.

Поїздка додому ледь не виявилась смертельною Поїздка додому ледь не виявилась смертельною Поїздка додому ледь не виявилась смертельною Поїздка додому ледь не виявилась смертельною Поїздка додому ледь не виявилась смертельною

Подібне траплялось не вперше. Отож Іван Васильович перебіг у сусідній вагон, де двері були відкритими наполовину. Поспішив вийти, проте не встиг. Ногу й руку чоловіка затисло автоматичними дверима – і потяг рушив…

Метрів 40 протягнуло чоловіка по перону. І хто зна, чим би усе завершилось, якби, як каже потерпілий, не «Семенівські хлопці», котрі усіляко намагались зупинити електропотяг.

У важкому стані, із переломаними ребрами, привезла «Швидка» Івана Васильовича до реанімаційного відділення районної лікарні.

На щастя, руки й ноги виявились цілими, хоч та рука, якою діставав перону, аби не травмувати голову, була подерта до крові. "Врятував його й зимовий одяг: тепла шкіряна куртка і черевик", - каже донька.

У поліції кваліфікують подію, як порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту. Тривають відповідні перевірки та експертизи.

Чи позиватимуться до «Укрзалізниці»? Ні родичі, ні сам потерпілий поки не вирішили. Івану Васильовичу і машиніста ніби й шкода…

У поліції не називають: то був нещасний випадок чи відповідальність все-таки нестимуть конкретні посадові особи і працівники залізниці? Винуватим «світить» від 2 до 7 років. Але хто-зна, як поверне справа, а, може, той потяг і далі курсує, як-ось цей, із відкритими дверима на ходу, або, навпаки, із закритими на зупинках?

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0