Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів

Time Додано: середа, 21 лют. 2018, 17:11 ( 4 міс. назад )

Історія та сучасність різних народів і культур – то історія та сучасність героїв, котрі творили й творять їхню славу. Так само й щодо України: її минуле та сьогодення – то, серед іншого, люди, які поклали власні життя на вівтар свободи рідної держави. Про це нагадали учасники поетично-танцювального флешмобу, що відбувся у Бердичеві біля пам’ятника голосу волі українського народу – Тарасу Шевченку. Героїв, котрі за свободу готові були покласти душу й тіло, в Україні вистачало в усі часи, достатньо загадати Запорізьку Січ, Крути, Революцію Гідності на Майдані, нинішню війну на сході країни. Во славу їх – віршовані рядки.

Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів

Кожна куля, що забирала життя Героя, цілила прямісінько у серце України, водночас із кожною втратою український народ ставав ще сильнішим, продовжують учасники флешмобу. На превеликий жаль, констатує молодь, сьогодні люди майже не чують одне одного, забуто про любов до ближнього, навколо панує бездушність. Не зважати на колір шкіри, віросповідання й статус пропонують у Бердичеві, і подати, зрештою, руку тому, хто поруч, тому, хто – за сотні кілометрів, хто – за океанами, на інших континентах.

Палячи шини й багаття у Києві, Герої Майдану розпалили жагу до гідного життя у мільйонів українців, заявляють учасники флешмобу, такі люди не можуть відійти у небуття.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0