Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів

Time Додано: середа, 21 лют. 2018, 17:11 ( 7 міс. назад )

Історія та сучасність різних народів і культур – то історія та сучасність героїв, котрі творили й творять їхню славу. Так само й щодо України: її минуле та сьогодення – то, серед іншого, люди, які поклали власні життя на вівтар свободи рідної держави. Про це нагадали учасники поетично-танцювального флешмобу, що відбувся у Бердичеві біля пам’ятника голосу волі українського народу – Тарасу Шевченку. Героїв, котрі за свободу готові були покласти душу й тіло, в Україні вистачало в усі часи, достатньо загадати Запорізьку Січ, Крути, Революцію Гідності на Майдані, нинішню війну на сході країни. Во славу їх – віршовані рядки.

Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів

Кожна куля, що забирала життя Героя, цілила прямісінько у серце України, водночас із кожною втратою український народ ставав ще сильнішим, продовжують учасники флешмобу. На превеликий жаль, констатує молодь, сьогодні люди майже не чують одне одного, забуто про любов до ближнього, навколо панує бездушність. Не зважати на колір шкіри, віросповідання й статус пропонують у Бердичеві, і подати, зрештою, руку тому, хто поруч, тому, хто – за сотні кілометрів, хто – за океанами, на інших континентах.

Палячи шини й багаття у Києві, Герої Майдану розпалили жагу до гідного життя у мільйонів українців, заявляють учасники флешмобу, такі люди не можуть відійти у небуття.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0