Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів

Time Додано: середа, 21 лют. 2018, 17:11 ( 24 дн. назад )

Історія та сучасність різних народів і культур – то історія та сучасність героїв, котрі творили й творять їхню славу. Так само й щодо України: її минуле та сьогодення – то, серед іншого, люди, які поклали власні життя на вівтар свободи рідної держави. Про це нагадали учасники поетично-танцювального флешмобу, що відбувся у Бердичеві біля пам’ятника голосу волі українського народу – Тарасу Шевченку. Героїв, котрі за свободу готові були покласти душу й тіло, в Україні вистачало в усі часи, достатньо загадати Запорізьку Січ, Крути, Революцію Гідності на Майдані, нинішню війну на сході країни. Во славу їх – віршовані рядки.

Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів Поетично-танцювальний флешмоб біля Кобзаря: бердичівська молодь вшанувала героїв-патріотів України різних часів

Кожна куля, що забирала життя Героя, цілила прямісінько у серце України, водночас із кожною втратою український народ ставав ще сильнішим, продовжують учасники флешмобу. На превеликий жаль, констатує молодь, сьогодні люди майже не чують одне одного, забуто про любов до ближнього, навколо панує бездушність. Не зважати на колір шкіри, віросповідання й статус пропонують у Бердичеві, і подати, зрештою, руку тому, хто поруч, тому, хто – за сотні кілометрів, хто – за океанами, на інших континентах.

Палячи шини й багаття у Києві, Герої Майдану розпалили жагу до гідного життя у мільйонів українців, заявляють учасники флешмобу, такі люди не можуть відійти у небуття.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0