Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Податкова інспекція провела вибіркове обстеження робочих місць

Time Додано: п'ятниця, 07 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Працівники складів, СТО, та будівництв на вулицях Короленка і Залізничній потрапили під приціл податківців. Групою, до складу якої увійшли представники податкової міліції, інспекції та пенсійного фонду було проведено обстеження робочих місць. Особливу увагу контролюючі органи приділили виявленню громадян та фізичних осіб які здійснюють господарську діяльність з порушенням податкового законодавства, а саме використовують найманих працівників без укладання трудових угод відповідно до чинного законодавства. Вацлав Маньківський, начальник управління оподаткування фізичних осіб: “Виявлено ряд порушень щодо реєстрації найманої праці. Нас на сьогодніший день радує те, що суб’єкти підприємницької діяльності знаходять способи розширення будівництва. Але ми нагадуємо, щоб вони не забували про найманих працівників, а саме їхнє оформлення, їхні права, їхні гарантії.”

Податкова інспекція провела вибіркове обстеження робочих місць

За десять місяців поточного року працівниками Бердичівської об’єднаної державної податкової інспекції було здійснено 414 обстежень робочих місць. За їх результатами було виявлено 154 наймані особи, які працювали без укладання трудового договору. Внаслідок проведеної роботи, 8 фізичних осіб зареєстрували підприємницьку діяльність, працедавці уклали трудові угоди з понад сотнею людей і ще 30 справ передали до прокуратури.

Податківці обіцяють перевірити кожного недобросовісного роботодавця і змусити всіх, хто ухиляється від виконання свого конституційного обов’язку, своєчасно і в повному обсязі сплачувати податки.

Працівників підприємств у свою чергу застерігають від отримання нелегальної платні за свою роботу. Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян: “Ми хочемо ще раз звернутися до громадськості і, зокрема, до тих працівників, які отримують неоподатковану заробітну плату, як у народі кажуть “зарплату в конвертах”. Цим самим вони дозволяють порушувати їхні права і позбавляють себе соціального захисту. Адже виплачена неофіційно заробітна плата позбавляє вас у майбутньому права отримувати належну пенсію, по досягненню пенсійного віку, мати соціальний захист при захворювання, або виплат з центру зайнятості”.

В Бердичівській податковій інспекції працює телефон довіри 2-11-49, за яким можна повідомити факти порушення діючого законодавства при виплаті заробітної плати. Ви також можете звернутися безпосередньо до начальника за номером 2-41-76.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0