Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Податкова інспекція провела вибіркове обстеження робочих місць

Time Додано: п'ятниця, 07 лист. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Працівники складів, СТО, та будівництв на вулицях Короленка і Залізничній потрапили під приціл податківців. Групою, до складу якої увійшли представники податкової міліції, інспекції та пенсійного фонду було проведено обстеження робочих місць. Особливу увагу контролюючі органи приділили виявленню громадян та фізичних осіб які здійснюють господарську діяльність з порушенням податкового законодавства, а саме використовують найманих працівників без укладання трудових угод відповідно до чинного законодавства. Вацлав Маньківський, начальник управління оподаткування фізичних осіб: “Виявлено ряд порушень щодо реєстрації найманої праці. Нас на сьогодніший день радує те, що суб’єкти підприємницької діяльності знаходять способи розширення будівництва. Але ми нагадуємо, щоб вони не забували про найманих працівників, а саме їхнє оформлення, їхні права, їхні гарантії.”

Податкова інспекція провела вибіркове обстеження робочих місць

За десять місяців поточного року працівниками Бердичівської об’єднаної державної податкової інспекції було здійснено 414 обстежень робочих місць. За їх результатами було виявлено 154 наймані особи, які працювали без укладання трудового договору. Внаслідок проведеної роботи, 8 фізичних осіб зареєстрували підприємницьку діяльність, працедавці уклали трудові угоди з понад сотнею людей і ще 30 справ передали до прокуратури.

Податківці обіцяють перевірити кожного недобросовісного роботодавця і змусити всіх, хто ухиляється від виконання свого конституційного обов’язку, своєчасно і в повному обсязі сплачувати податки.

Працівників підприємств у свою чергу застерігають від отримання нелегальної платні за свою роботу. Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян: “Ми хочемо ще раз звернутися до громадськості і, зокрема, до тих працівників, які отримують неоподатковану заробітну плату, як у народі кажуть “зарплату в конвертах”. Цим самим вони дозволяють порушувати їхні права і позбавляють себе соціального захисту. Адже виплачена неофіційно заробітна плата позбавляє вас у майбутньому права отримувати належну пенсію, по досягненню пенсійного віку, мати соціальний захист при захворювання, або виплат з центру зайнятості”.

В Бердичівській податковій інспекції працює телефон довіри 2-11-49, за яким можна повідомити факти порушення діючого законодавства при виплаті заробітної плати. Ви також можете звернутися безпосередньо до начальника за номером 2-41-76.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0