Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Податківці шукали неоформлену робочу силу, а та від них втікала та ховалася

Time Додано: п'ятниця, 11 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Працівники податкової інспекції провели рейд з виявлення неоформленої робочої сили. Попри всю масово-роз’яснювальну роботу, кажуть службовці, у Бердичеві ще існують такі поняття як тіньовий бізнес, зарплата “в конвертах” та ухилення від сплати податків. Ці явища негативно відображаються на наповненні бюджету.

Податківці шукали неоформлену робочу силу, а та від них втікала та ховалася

Лілія Ясинська, нач.відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Бердичівської ОДПІ: “Станом на перше грудня було проведено 682 обстеження робочих місць суб’єктів господарювання. В результаті таких перевірок було виявлено 388 осіб, які працювали без належного оформлення. 316 таких осіб було залучено або до державної реєстрації, або до оформлення. Таким чином до бюджету додатково надійшла 51 тисяча гривень”.

Податківці кажуть, що у ході подібних перевірок часто виявляються “нові” суб’єкти господарювання, що певний час діють на території міста, але про які ніхто не знає. На один із таких і потрапили перевіряючі. Господаря на момент візиту там не було, тому що роблять зі скутерами - ремонтують чи продають - податківці намагалися з’ясувати в одного з працівників. Він розповів, що перебуває тут на випробувальному терміні, після закінчення якого його начебто повинні оформити. З усіма іншими питаннями порекомендував звертатися до господаря. Працівника попросили написати пояснення, а з власником податківці обіцяють поспілкуватися.

Жанна Блага, нач.відділу контрольно-перевірочної роботи управління оподаткування фізичних осіб: “Якщо нема власника, ми запрошуємо його до Бердичівської ОДПІ, щоб він надав необхідні документи, які дають право здійснювати підприємницьку діяльність. Якщо таких немає, тоді складаємо акт без державної реєстрації, протокол про адмінпорушення і відправляємо на суд”.

Дзвінки по мобільному і небажання спілкуватися викликав прихід податківців на інший об’єкт, де складали меблі. Працівники поцікавилися документами непроханих гостей. Проте ані пред’явлені посвідчення, ані направлення на територіальне обстеження враження на них не справили. Один з них запевнив, що тут не працює, і потім зник, другий продовжував роботу.

Такий стан справ — це ще нічого, кажуть податківці. До інших об’єктів, буває, взагалі не дістанешся. Як, наприклад, ось до цього приміщення, де, судячи з напису та матеріалів, що розташовані поблизу, виготовляють пам’ятники. Там позамикалися і світло вимкнули.

На підприємство, де оброблюють деревину, службовці прийшли не без причини - на його власника неодноразово були скарги. Але доки податківці шукали неоформлену робочу силу, вона від них ...втікала та ховалася. Понад півтора десятка працівників підприємства влаштували схованку у лісі, що неподалік. Працювати лишилося четверо, ще один чоловік, з яким податківці намагалися поговорити, теж утік мало не з-під носа.

За підсумками рейду, на 4 обстежених об’єктах виявили 21 неоформленого робітника. Працівники ОДПІ закликають підприємців вести чесний бізнес і нагадують: якщо не перевірили сьогодні, неодмінно зроблять це завтра.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0