Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Податківці подарували Бердичівській школі-інтернату домашній кінотеатр

Time Додано: понеділок, 21 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичівській школі-інтернаті приймали представників обласної та міської податкової інспекцій. Приїхали вони, аби підвести підсумки всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”. Дякували учням за їхнє оригінальне, можливо, ще дещо дитяче, бачення податків, вчителям — за гарне виховання юних талантів.

Податківці подарували Бердичівській школі-інтернату домашній кінотеатр

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: «Троє діток-переможців у цьому конкурсі з Бердичева — це надзвичайно гарний результат для нашого міста. Я думаю, що це здобуток не лише учнів, а й педагогів та податкової служби, яка проводить такі конкурси.»

За те, що учні школи-інтернату Оксана Довгаль та Євген Фесюк гідно представили Бердичів серед інших міст України, їх нагородили путівками до одного з оздоровчих таборів у Криму. Діти розповідають: у Євпаторії відпочили весело та яскраво. Сподіваються, що надалі братимуть участь у конкурсі і посідатимуть там не останні місця. Податківці, у свою чергу, кажуть: “Існуватиме спонсорська підтримка — буде можливість й надалі брати участь у конкурсах. А Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: «Допомогу нам надавали Бердичівський пивоварний завод, товариство “Фармія”, ПП “Вікарій”, БРО “Батьківщина”. Завдяки їхній спонсорській підтримці наші діти змогли відпочити у Криму.»

Оксана Довгаль, переможниця конкурсу “Податки очима дітей”: «Щиро дякуємо за путівки на море і можливість відпочити. Про нас там дуже добре дбали. Після поїздки на море мене залишилось багато вражень, я знайшла нових друзів.»

Відвідини інтернату не завершилися одними подяками та обміном теплими словами. На згадку про зустріч податківці подарували вихованцям закладу домашній кінотеатр. Такий презент школі заздалегідь підготували члени журі всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей.”

Надія Шевченко, нач. відділу громадських зв’язків Житомирської ОДПІ: «Державна податкова адміністрація України цього року приділяла велику увагу саме таким обездоленим дітям, позбавлених батьківської опіки. Тому, мабуть, і така значення надавалося цьому закладу, такий подарунок вони отримали. Мені було приємно його передати і нагадати дітям про те, що держава все-таки турбується про них.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0