Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Податківці подарували Бердичівській школі-інтернату домашній кінотеатр

Time Додано: понеділок, 21 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Бердичівській школі-інтернаті приймали представників обласної та міської податкової інспекцій. Приїхали вони, аби підвести підсумки всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”. Дякували учням за їхнє оригінальне, можливо, ще дещо дитяче, бачення податків, вчителям — за гарне виховання юних талантів.

Податківці подарували Бердичівській школі-інтернату домашній кінотеатр

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: «Троє діток-переможців у цьому конкурсі з Бердичева — це надзвичайно гарний результат для нашого міста. Я думаю, що це здобуток не лише учнів, а й педагогів та податкової служби, яка проводить такі конкурси.»

За те, що учні школи-інтернату Оксана Довгаль та Євген Фесюк гідно представили Бердичів серед інших міст України, їх нагородили путівками до одного з оздоровчих таборів у Криму. Діти розповідають: у Євпаторії відпочили весело та яскраво. Сподіваються, що надалі братимуть участь у конкурсі і посідатимуть там не останні місця. Податківці, у свою чергу, кажуть: “Існуватиме спонсорська підтримка — буде можливість й надалі брати участь у конкурсах. А Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: «Допомогу нам надавали Бердичівський пивоварний завод, товариство “Фармія”, ПП “Вікарій”, БРО “Батьківщина”. Завдяки їхній спонсорській підтримці наші діти змогли відпочити у Криму.»

Оксана Довгаль, переможниця конкурсу “Податки очима дітей”: «Щиро дякуємо за путівки на море і можливість відпочити. Про нас там дуже добре дбали. Після поїздки на море мене залишилось багато вражень, я знайшла нових друзів.»

Відвідини інтернату не завершилися одними подяками та обміном теплими словами. На згадку про зустріч податківці подарували вихованцям закладу домашній кінотеатр. Такий презент школі заздалегідь підготували члени журі всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей.”

Надія Шевченко, нач. відділу громадських зв’язків Житомирської ОДПІ: «Державна податкова адміністрація України цього року приділяла велику увагу саме таким обездоленим дітям, позбавлених батьківської опіки. Тому, мабуть, і така значення надавалося цьому закладу, такий подарунок вони отримали. Мені було приємно його передати і нагадати дітям про те, що держава все-таки турбується про них.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0