Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Податківці обіцяють навідатися до кожного порушника податкового законодавства

Time Додано: вівторок, 29 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Податкова служба продовжує проводити рейди з виявлення неоформленої робочої сили та випадків виплати зарплати у конвертах. Про актуальність питання свідчать статистичні дані.

Податківці обіцяють навідатися до кожного порушника податкового законодавства

Лілія Ясинська, начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Бердичівської ОДПІ: «Якщо в середньому по Житомирській області за перші місяці 2008 року зарплата склала 1238 гривень, у місті Коростень – 1741 гривень, навіть у Малині – 1477 гривень, то наш Бердичів на цьому фоні виглядає не зовсім гарно: всього 1183 гривні. Невже наші люди працюють гірше? Чи вони варті меншої зарплати? Це свідчить про те, що наші роботодавці приховують зарплату, яку вони виплачують своїм найманим працівникам, від оподаткування».

Таким чином, приховуючи свої доходи, роботодавці ухиляються і від наповнення місцевого бюджету. До того ж, говорить Лілія Ясинська, вони шкодять своїм працівникам, позбавляючи їх соціального захисту, навіть майбутньої пенсії. Факти неоформленої найманої сили виявили при обстеженні боксів для технічного обслуговування і ремонту автомобілів по вулиці Короленка. Також у власника був відсутній дозвіл на розміщення об’єкту сфери послуг. Не укладені трудові угоди з двома найманими працівниками цеху з виготовлення корпусних меблів, що на Червоній горі. Іншим встановлена мінімальна заробітна плата.

Світлана Лігун, начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління оподаткування фізичних осіб Бердичівської ОДПІ: «Працівниками Бердичівської ОДПІ за підсумками роботи за 4 місяці 2008 року здійснено 268 обстежень місць діяльності суб’єктів господарської діяльності – фізичних та юридичних осіб. За результатами проведених обстежень виявлено 78 випадків використання найманої сили без належного оформлення».

Після проведення податківцями роз’яснювальної роботи 62 суб’єкти господарської діяльності заключили трудові угоди, на 10-х матеріали подані до прокуратури.

Лілія Ясинська, начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Бердичівської ОДПІ: «Хочеться довести до відома громадськості, що у Бердичівському регіоні вже є випадки притягнення порушників законодавства про працю до кримінальної відповідальності. Бердичівським міськрайонним судом за результатами розгляду кримінальної справи з обвинувачення громадянки Мірзоян Оксани, яка не уклала трудові угоди з працівниками і не сплачувала відповідні податки, її було засуджено до двох років позбавлення права займатися підприємницькою діяльністю».

Податківці обіцяють: навідаються до кожного порушника. Уникнути відповідальності не вдастся нікому.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0