Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Починаючи з 16-го вересня у Бердичеві відловлюватимуть безпритульних тварин

Time Додано: понеділок, 15 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Це рішення, яке у зв’язку із виявленням у місті випадку сказу, прийняли на позачерговому засіданні виконавчого комітету, підтримали члени новоствореної міської державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Мета її діяльності — оперативний контроль, керівництво і координація діяльності органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та фізичних осіб щодо запобігання спалахам особливо небезпечних хвороб, а також масовим отруєнням тварин та їх ліквідації. Відловлюванням займатимуться представники спеціалізованої комунальної служби із Житомира, з якими вже укладено відповідну угоду. У своєму розпорядженні комунальники мають спеціальні машину та шприцемет. Упіймати одного безпритульного собаку чи кота коштуватиме 90 грн., в день планують відловлювати 20 таких тварин. Відвозитимуть чотириногих до Житомира або ж до центру “Айболит”, де утримуватимуть у вольєрах. Кошти на цю процедуру у міському бюджеті закладені, запевнив заступник міського голови Володимир Пономарчук. Членам товариства мисливців та рибалок рекомендовано зайнятися відстрілом безпритульних тварин та лисиць. Відстрілювати мають право лише за межами населеного пункту. До вівторка кардинально вирішити питання із бродячими собаками мають керівники міських ринків, де мешкають чотириногі. Дані також необхідні розпорядження усім відповідним органам, у тому числі, міліції. Фахівці з ветеринарії нагадують: безпритульною вважається та тварина, яка знаходиться поза межами своєї домівки та поза контролем господаря. На район Загребелля, де розташований провулок Мічуріна, у якому виявлено осередок сказу, віднині розповсюджується режим карантинного обмеження.

Починаючи з 16-го вересня у Бердичеві відловлюватимуть безпритульних тварин

Дору Наімов нач. районної державної лікарні ветеринарної медицини: “Введення карантинних обмежень призначене для того, щоб інфекція далі не розповсюджувалася. Тривалість обмежень — 2 місяця у випадку, якщо більше не буде спалахів захворювання. Обмеження — це повний комплекс ветеринарно-санітарних заходів. До нашої компетенції входить вакцинація тварин і відловлювання безпритульних тварин.”

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: “Проблема дуже серйозна, вона вимагає залучення додаткових коштів, тому що знешкодженням безпритульних тварин займатиметься спеціалізоване підприємство із Житомира, із яким у нас є домовленість. Вестиметься відповідна роз’яснювальна робота містом. Ця робота потребує не одного дня, вона має здійснюватися протягом року, не менше. Особливо нагальною ця проблема є в осінньо-зимовий період.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0