Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Почесним гостем боксерської матчевої зустрічі, що відбулася у Бердичеві, став чемпіон світу Василь Ломаченко

Time Додано: п'ятниця, 18 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Рік тому у Бердичеві влаштували І матчеву зустріч з боксу на честь тренера й педагога Миколи Самойлова. Таким чином його учень, нині відомий спортсмен Володимир Матвійчук вирішив віддячити своєму вчителеві за усі ті якості, якими той наділив його, навчаючи боксу, навчаючи життю. У тому, що нині він майстер спорту міжнародного класу й чемпіон України, Володимир майже повністю завдячує своєму другому батькові.

Почесним гостем боксерської матчевої зустрічі, що відбулася у Бердичеві, став чемпіон світу Василь Ломаченко

Володимир Матвійчук, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України: «Микола Миколайович був талановитим тренером, педагогом, який міг знайти підхід до кожної дитини, до кожного спортсмена, розвиваючи любов до спорту. Він вчив не лише боксу, але й допомагав у житті. Про це говорю не лише я, про це говорять й інші його вихованці, завдяки яким проходить турнір.»

Минув рік і у Бердичеві знову згадували Миколу Самойлова. На запрошення Володимира Матвійчука відгукнулися кращі боксери Житомирщини й Києва, які вийшли на ринг, аби зійтися у видовищних двобоях та вшанувати пам’ять Вчителя. Так, після цієї зустрічі не дають звань, але призначення її зовсім інше, говорить Василь Мазур. Святом людської вдячності називає її Бердичівський міський голова, президент міської федерації боксу.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми ще раз переконуємося, що спорт — це не лише сила, удар та сталеві м’язи. Це, у першу чергу, виховання людських якостей. Микола Самойлов робив усе, аби його учні були, перш за все, людьми: любили спорт, своє місто, свою країну. І, як ми бачимо, йому вдалося виховати гарних учнів.»

За те, що у місті не забувають своїх, шанують спорт та підтримують славні традиції, організаторам дякували гості зустрічі.

Леонід Самунь, директор обласної школи вищої спортивної майстерності: «Сьогодні у місті проводиться ряд серйозних заходів державного рівня... Матчева зустріч пам’яті М. Самолова — один з них. Дійсно, Микола Самойлов — великий тренер, велика людина і вчитель. Хочу особливу вдячність висловити Володимиру Матвійчуку, завдяки якому з’явився цей турнір.»

Стоячи присутні у залі міського Палацу культури вітали почесного гостя змагань – олімпійського чемпіона, чемпіона світу та Європи Василя Ломаченка. Нині уславлений боксер відпочиває, тож відмовлятися від поїздки до міста, в якому колись «спалахнув» на турнірі Володимира Кличка, не став.

Василь Ломаченко, олімпійський чемпіон, чемпіон світу та Європи: «Сейчас пока отдыхаю, езжу по стране: меня приглашают на разного рода турниры, вот и приезжаю, радую людей. Уже после Нового года планирую приступить к подготовке к чемпионату Украины.”

Учасникам турніру Василь Ломаченко побажав досягти тієї мети, що ті перед собою ставлять. Сам він, зізнається, у любительському боксі досяг усього, чого хотів. Причини успіху – величезне бажання та, певною мірою, участь у подібних турнірах.

Василь Ломаченко, олімпійський чемпіон, чемпіон світу та Європи: «Любой турнир — это опыт и толчок для следующих соревнований. После них ты становишься выше на одну ступень, сильней и на шаг ближе к Олимпу.»

Аж ось зустріч розпочалася. Після показового виступу маленьких боксерів на ринг вийшли бердичівлянка Оксана Зарудняк та представниця Києва Тетяна Микитенко. На рахунку нашої землячки 6 років навчання у місцевій залі боксу «Шкіряна рукавичка», титули володаря кубку України та фіналістки першості країни, 5 міжнародних зустрічей, з яких три – переможні. Майстерний й технічний виступ Оксани справив враження на суддів. Їхнім одноголосним рішення вона стала переможницею бою.

Нелегкою видалася сутичка із суперником для вихованця СК «Крос» бердичівлянина Артура Григоряна. Хоча він і не є новачком у боксі, та зустріч із чемпіоном України та фіналістом спартакіади школярів Костянтином Сінніковим виявилася для нашого земляка програшною.

У синьому на ринзі – ідейний натхненник матчевої зустрічі Володимир Матвійчук. Багатоденна підготовка до турніру в якості головного організатора позбавила його можливості підготуватися до змагань як боксеру. Та його виховав Микола Самойлов, отож досвідчений Олег Маліновський сповна дізнався, хто такий бердичівлянин Матвійчук. Судді одноголосно визнали Володимира кращим у цьому двобої.

За перемогою представників Житомирщини наставала перемога киян. Один бій змінювався іншим, який виявлявся не менш видовищним, аніж попередній. Як ось, наприклад, цей, де у боротьбі за «золото» зійшлися гість зі столиці Віталій Коваленко та вихованець Олега і Ігоря Сікорських та Віктора Ананьєва – боксер СК «Крос» Дмитро Процак. 98 боїв, з яких 80 переможних – це про щось говорить… А ще за Дмитром рахуються 8 міжнародних зустрічей, в яких він одержав 4 перемоги. Призер чемпіонату країни виявися сильнішим за призера першості Києва. Усі як один судді визнали Процака переможцем цього двобою.

На глядачів чекало ще 6 захопливих сутичок за «золото»… Кінцевим результатом 2-ї матчевої зустрічі між представниками Житомирщини та Києва стала бойова нічия 5:5. Володимир Матвійчук сподівається, що наступного року турнір, присвячений пам’яті його вчителя, вийде не менш цікавим та знову збере відомі імена у світі любительського боксу.

Володимир Матвійчук, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України: «Я хочу подякувати кожному, хто взяв участь в організації: виконавчому комітету на чолі із Василем Мазуром, обласній раді НОК, обласному управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту, обласній федерації боксу, генеральним та інформаційним спонсорам. Дякую усім.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0