Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Побутова техніка не витримала подвійної напруги в електромережі

Time Додано: вівторок, 29 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Побутова техніка в оселях бердичівлян не розрахована на подвійну напругу в електромережі. У цьому переконалися мешканці п’ятиповерхівки за адресою пров. Котляревского, 6. Після того, як 220 В перетворилися на майже 400, у кількох квартирах на 2 та 3 поверхах вийшли з ладу телевізори, телефони, комп’ютери, магнітофони. Один із мешканців відчув небезпеку, коли побачив, що у ванній кімнаті освітлення стало незвично яскравим.

Побутова техніка не витримала подвійної напруги в електромережі

Андрій Андрійчук мешканець будинку у пров. Котляревського, 6: “Доки я повернувся до спальні, там вже стріляло... Із колонок пішов дим. Відключили холодильник, викрутили пробки... В результаті не працює телефон, комп’ютер... Ну а далі, коли увімкнуть світло, взнаємо про решту.”

Юлія Гончарук мешканка будинку у пров. Котляревського, 6: “Я позвонила на 005. Мне объяснили, что дежурная машина занята и нужно обратиться на 004. Диспетчер 004 объяснил, что знает о заявке. Попросили, чтобы мы отключили электроприборы, прошлись по подъездам и всех предупредили, что машина приедет. Сказали также, чтобы перезвонили дежурному в ЖЭК. Я звонила минут 30, но никто к телефону не подошёл.”

На місце аварії прибули працівники МКАРСу. Обстеживши щитову на 1 поверсі будинку, вони дійшли висновку: відгорів, так званий, магістральний “нуль”, “фаза”, що з’явилася замість нього, й призвела до сумних наслідків.

Микола Шваб електрик МКАРС: “Ми відключили під’їзд, зажали цей “нуль”, перетянули там все, підчистили і закрутили. Перевірили — все нормально... Причиною аварії могла стати стара проводка, не своєчасне проведення профілактичного огляду. Ну і плюс велика потужність багатьох споживачів.”

Приїхала до пров. Котляревського, 6 і спеціальна комісія у складі представника міськвиконкому та головного інженера “Житлосервіс-5”, які роз’яснили мешканцям, що робити далі.

Представник міськвиконкому: “У даному випадку члени комісії складають акт. Після цього ви звертаєтесь до “Житлосервісу-5”, там ви отримаєте цей акт. Бажано вам звернутись до сервіс-центру, стосовно ремонту за свій рахунок. Але обов’язково візьміть із собою довідку.”

Члени комісії з’ясують, чи відповідають кіловати, які споживає техніка тим, що визначені у договорах із Бердичівським РЕС. Перевірять також, чи не стала аварія результатом надання неякісних послуг самої РЕС або ж “Житлосервісу-5”. За результатами перевірки, й визначатимуть винуватця.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0