Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Площу Жовтневу реконструюватимуть

Time Додано: п'ятниця, 25 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Як тільки “відгримить” бердичівське потрійне свято на площі Жовтневій, на ній загудуть трактори, екскаватори, вантажівки. Вперше за останні 30 років площу реконструюватимуть — таке рішення прийняли на засіданні виконкому. Аби перетворити Жовтневу на окрасу Бердичева і місце для відпочинку його мешканців, посадовці вдалися до послуг профільного науково-дослідного інституту. Там розробили попередній ескіз, що його ухвалила містобудівна рада.

Площу Жовтневу реконструюватимуть

Перший етап робіт почнуть вже незабаром. У планах — вирівняти площу, тобто “зрізати” нинішні підвищення, вивезти зайвий ґрунт. Територію вкриватимуть гранітною шашкою, аби прослужила вона років 50. Збережуть і облагородять всі зелені насадження, у тому числі ялинки. А ще встановлять фонтан, лавки та світильники.

Залишать на площі і пам’ятник Леніну, щоправда, дещо вкоротять його п’єдестал, як свого часу зробили з пам’ятником Котовському. Точну вартість робіт посадовці наразі не озвучують, попередня цифра — мільйон гривень. Аби здешевити роботи, на підготовчих етапах залучатимуть міських комунальників, головного підрядника визначатимуть шляхом проведення тендеру. На розробленому ескізі видно, що самою Жовтневою реконструкція не обмежиться і в майбутньому матиме продовження на площі перед кінотеатром ім.Фрунзе.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Це пов’язано з тим, що навколо площі ми теж проводимо реконструкцію. Зараз будується центр Бальзака, як ми його називаємо, поруч з міськвиконкомом на місці санстанції буде житловий комплекс. Тобто, площа набиратиме сучасного вигляду. Якщо в жителів є слушні пропозиції, ми готові їх вивчати і застосовувати, бо робиться це не на рік, не на 5 і не на 10 років. Нехай площа буде гарним приємним місцем для відпочинку наших громадян”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0