Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Піснями, колядками та молитвами вітали новонародженого Спасителя бердичівські віруючі

Time Додано: неділя, 09 січ. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Прихожани церкві «Різдва Христового» відзначили Різдво. Усі три святкові дні у храмі відбувались богослужіння, а в неділю віряни запросили усіх бердичівлян на різдвяний концерт до міського Палацу культури.

Піснями, колядками та молитвами вітали новонародженого Спасителя бердичівські віруючі

Петро Стахов, пастор церкви “Різдва Христового”: “Наша церква має назву “Різдва Христового”, а тому Різдво є також святом нашої церкви. Кожного року, коли приходить це свято, ми хочемо привітати усіх бердичівлян та гостей міста з Різдвом”.

Час Різдва – це час несподіванок, переосмислення, подарунків та радості. Складаючи подяку Богові за Його благодіяння, прихожани просили в молитвах благословення Божого на нові здобутки. І, не відступаючи від українських різдвяних традицій, усі разом співали колядки.

Молодіжний хор церкви “Різдва Христового” та вокальний гурт з Вінниці невтомно славили Господа, який своїми стражданнями, смертю і воскресінням знищив гріх в людській природі. Власне тому Бог і став людиною, щоб за тридцять з лишком років після свого народження прийняти смерть на хресті. Щоб усіх грішників привести до спасіння та безсмертя.

Петро Стахов, пастор церкви “Різдва Христового”: “Коли Христос народився і Марія та Йосиф принесли його в єрусалимський храм, їх зустрів старець, котрий сказав, що Ісус є світлом для усіх народів. Із самого початку свого існування люди відвернулися від Бога і знаходились у темряві гріха. Протягом усіх віків шукали Його, але між Богом та ними була прірва гріха. Христос — це простягнута Божа рука до людини, божа любов і божа відповідь на людські пошуки”.

Завдяки Різдву людям відкрилося небо, кажуть віряни. Вони бережуть у своїх серцях вікопомну подію, що принесла прощення усьому світу і кожній людині зокрема.

Уляна Лавренова, прихожанка церкви “Різдва Христового”: “Для мене Різдво Христове — це народження Спасителя, також цей день асоціюється з сім’єю та подарунками. Я вірю, що Бог прийшов на землю, що забрати наші гріхи та віддати за нас своє життя”.

Людмила Магрела, прихожанка церкви “Різдва Христового”: “Бог живе у наших серцях, ми сподіваємось, що у вічності зустрінемось з Ним і тоді настане велика радість. Також ми молимось, щоб усі інші люди пізнали Господа і відкрили назустріч йому дверцята своїх сердець”.

Служителі церкви нагадували присутнім про те, що в дні, коли понад 2000 років тому у мороці Віфлеємської печери спалахнув вогонь Божества, кожен із вірян має згадати про правдивий сенс життя. Усвідомити, що єдиною розрадою, ліками, їжею та порятунком є Христова любов і благодать Духу Святого. А тому цими днями не слід шкодувати відкритості серця, світла думок та щирості своїх побажань.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0