Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Після 10-ти років очікувань бердичівський «Промінчик» отримав автобуса

Time Додано: субота, 01 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

На цю подію у бердичівському центрі “Промінчик” чекали близько 10-ти років. Віднині діти з особливими потребами, які проходять у закладі медичну та соціальну реабілітацію, зможуть їздити різними куточками країни власним автобусом. «Ікаруса» «Промінчик» отримав у рамках відповідної програми, що діє в області. Автобус далеко не новий, але надійний, говорять у Центрі. Кращий намагалися придбати на аукціоні у Житомирі. Не вистачило грошей.

Після 10-ти років очікувань бердичівський «Промінчик» отримав автобуса

Тимофій Клим, директор Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: «Та, сума, яку нам виділили у Житомирській ОДА — 104 тисяч гривень (це з реєстрацією) — просто не вистачило, щоб торгуватися з бізнесменами, але... Ми купували у Бердичеві: знаємо його не один рік, іздили на ньому до Почаєва та інших міст. Порівняно з іншими транспортними засобами, що ми оглядали, він у доброму стані.»

Вихованці «Промінчика» часто подорожують, тому їм, вирішив Тимофій Клим, не обійтися без Божого покровительства. Протоієрей Свято-Миколаївського Храму Зіновій Ромах освятив придбання Центру. Керівник останнього сподівається, що перетинаючи простори країни, його підопічні знаходитимуться під опікою Господа та Божої Матері.

Відтепер центр надаватиме соціальні послуги, а саме возитиме усіх бажаючих туди, куди, власне, їздять діти з «Промінчика» — до святих місць чи до місць відпочинку. Соціальне обслуговування не передбачає отримання Центром прибутку: доходів має вистачити на заробітну плату водієві, паливно-мастильні матеріали та техобслуговування автобуса.

Тимофій Клим, директор Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: «Ми думаємо, що фірми та організації, які зацікавляться подібними перевезеннями, можуть звертатися до нас, ми будемо співпрацювати для того, щоб підтримувати наших дітей. Поява такого автобуса для нас — це особлива подія.»

До кінця року у «Промінчику» планують придбати ще один автобус — цього разу меншої місткості. Він перевозитиме вихованців Центру Бердичевом від одного місця їхньої реабілітації до іншого.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0