Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Після 10-ти років очікувань бердичівський «Промінчик» отримав автобуса

Time Додано: субота, 01 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

На цю подію у бердичівському центрі “Промінчик” чекали близько 10-ти років. Віднині діти з особливими потребами, які проходять у закладі медичну та соціальну реабілітацію, зможуть їздити різними куточками країни власним автобусом. «Ікаруса» «Промінчик» отримав у рамках відповідної програми, що діє в області. Автобус далеко не новий, але надійний, говорять у Центрі. Кращий намагалися придбати на аукціоні у Житомирі. Не вистачило грошей.

Після 10-ти років очікувань бердичівський «Промінчик» отримав автобуса

Тимофій Клим, директор Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: «Та, сума, яку нам виділили у Житомирській ОДА — 104 тисяч гривень (це з реєстрацією) — просто не вистачило, щоб торгуватися з бізнесменами, але... Ми купували у Бердичеві: знаємо його не один рік, іздили на ньому до Почаєва та інших міст. Порівняно з іншими транспортними засобами, що ми оглядали, він у доброму стані.»

Вихованці «Промінчика» часто подорожують, тому їм, вирішив Тимофій Клим, не обійтися без Божого покровительства. Протоієрей Свято-Миколаївського Храму Зіновій Ромах освятив придбання Центру. Керівник останнього сподівається, що перетинаючи простори країни, його підопічні знаходитимуться під опікою Господа та Божої Матері.

Відтепер центр надаватиме соціальні послуги, а саме возитиме усіх бажаючих туди, куди, власне, їздять діти з «Промінчика» — до святих місць чи до місць відпочинку. Соціальне обслуговування не передбачає отримання Центром прибутку: доходів має вистачити на заробітну плату водієві, паливно-мастильні матеріали та техобслуговування автобуса.

Тимофій Клим, директор Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: «Ми думаємо, що фірми та організації, які зацікавляться подібними перевезеннями, можуть звертатися до нас, ми будемо співпрацювати для того, щоб підтримувати наших дітей. Поява такого автобуса для нас — це особлива подія.»

До кінця року у «Промінчику» планують придбати ще один автобус — цього разу меншої місткості. Він перевозитиме вихованців Центру Бердичевом від одного місця їхньої реабілітації до іншого.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0