Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пісенним фестивалем завершився приїзд до Бердичева представників педагогічних і гуманітарних коледжів й училищ Центрального регіону країни

Time Додано: неділя, 26 квіт. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Протягом дня своїм секретом «формули успіху» з колегами із Києва, Білої Церкви, Коростишева, Лебедина, Прилук, Богуслава та інших українських міст ділився колектив Бердичівського педагогічного коледжу. Гостей ознайомили з історією закладу, продемонстрували роботу майстер-класів з викладання методики музичного виконання.

Пісенним фестивалем завершився приїзд до Бердичева представників педагогічних і гуманітарних коледжів й училищ Центрального регіону країни

Обмінюватися досвідом на словах — це добре, погоджуються усі учасники зустрічі, та «живі» виступи на сцені не замінити наробками на папері, які б вони не були. Містком між талантами з різних куточків країни стала українська пісня. Саме вона є «...геніальною поетичною біографією народу, його бездонною душею, його славою», писав колись Олександр Довженко. На сцені Бердичівського педколеджу майбутні вітчизняні педагоги вкотре довели: якщо пісня — це душа народу, то український народ, як ніякий інший, багатий духовно, якщо говорять, що пісня народжується у праці, забавах і обрядах, то народ України — працьовитий, веселий та зі славними багатовіковими традиціями.

Так само, як і Олександр Довженко, в українську пісню щиро був закоханий видатний композитор Петро Чайковський. Він вважав «щасливо обдарованих» українців «народом-музикантом, народом-співцем». Своїми співаками й музикантами відома Богуславщина. Близько 25-ти років у тамтешньому педагогічному коледжі існує вокально-інструментальний ансамбль «Співаночки».

Анастасія Руденко, учасниця ВІА «Співаночки» (м. Богуслав): «Насправді ми дуже раді, що приймаємо участь у такому чудовому фестивалі у чудовому місті. Побачили талановитих учнів, показали себе. Прекрасне місто, прекрасний коледж...»

Зоряна Трачук, керівник ВІА «Співаночки» (м. Богуслав): «Нам сподобалося те, що тут присутні багато молоді, і те, що вони взяли участь у фестивалі саме народної пісні, адже у наш час вона забувається.»

Людина чує пісню із самого початку життя, пісня виводить її на широкий шлях та супроводжує усіма життєвими стежинами, кажуть у народі. Колись із піснею пов’язали свої долі нинішні викладачі Бердичівського педколеджу, сьогодні вони намагаються прищепити любов до неї викладачам майбутнім. Ця любов і є тією самою «формулою успіху».

Тетяна Май, заст. директора з навчальної роботи Бердичівського педагогічного коледжу: «Кожен з нас рано чи пізно стає перед питанням, до якого викладача віддати свою дитину. Зрозуміло, що кожен хоче, щоб це був найкращий фахівець і щоби він мав риси, притаманні хорошій людині. Усі наші викладачі докладають значних зусиль, щоб виховати класних спеціалістів, які у майбутньому кваліфіковано виконуватимуть покладені на них завдання.»

Самі студенти — вчорашні дев’яти- й одинадцятикласники — кажуть: вони не шкодують, що вступили до цього державного закладу. Саме на його сцені вони почуваються, як у себе вдома. А по-справжньому гостинні господарі завжди раді бачити у себе гостей та вітати їх хлібом-сіллю.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0