Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пільгове кредитування - малому бізнесу

Time Додано: четвер, 30 серп. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

У поточному році для суб’єктів малого бізнесу запровадять часткову компенсацію відсотків за банківські кредити за рахунок коштів міського бюджету в сумі 50 тисяч гривень.

Пільгове кредитування - малому бізнесу

Сергій Онофрійчук, заступник міського голови: "Хотів би привітати з наступаючим святом підприємців міста, яке відзначається у першу неділю вересня щороку. Це день найактивніших мешканців нашого міста. Користуючись нагодою, хочу повідомити, що в місті існує затверджена Програма розвитку малого підприємництва. Один з її пунктів - пряма фінансова підтримка цього сектору економіки".

У Бердичеві офіційно зареєстровано близько 7 тисяч фізичних та 1-єї тисячі юридичних осіб підприємницької діяльності. На виконання Програми розвитку малого підприємництва управлінням розвитку території міськвиконкому було оголошено конкурс бізнес-планів серед підприємців Бердичева. Фінансування відбудеться через Житомирський регіональний Фонд підтримки підприємництва. Його директор Олександр Мельник звертається до всіх бізнесменів нашого міста як надії розвитку Бердичева та всієї України. Відповідно до Державної національної програми підтримки підприємництва, запроваджується пілотний проект, за яким Фонд працює спільно з міськвиконкомом. Мова йде про пільгове кредитування малого бізнесу, яке набуває все більшого розвитку, каже Олександр Мельник. Адже це орієнтує підприємців на створення нових робочих місць.

Олександр Мельник, директор Житомирського регіонального Фонду підтримки підприємництва: "Хочу запропонувати бердичівським підприємцям скористатися цим проектом. У нас сьогодні є можливість найближчим часом, тобто до 25. 09. або 25. 10. 2007 р., провести засідання і за конкурсом надати 700 тис. пільгових коштів на кредитування малого бізнесу. Мова йде про 7-9 чоловік, яким виділять до 100 тис. гр. Єдина умова - підприємництво має бути діючим, тобто мати кредитну історію, півроку або рік діяльності та звітність. І повинні бути робочі місця".

Саме за умови створення робочих місць, наголошує Олександр Мельник, дається пільгове кредитування. Це стосується тільки виробництва або сфери послуг. Остання може бути пов’язаною ї з сільським господарством.

Олександр Мельник, директор Житомирського регіонального Фонду підтримки підприємництва: " Проект вже діяв у Житомирі протягом 3-х років. Ми створили не 1 десяток робочих місць. Пільгове кредитування вигідне підприємцям тим, що частина ставки кредиту , яку вони беруть на розвиток власної справи, гаситься за рахунок бюджетних грошей Фонду. Тобто, він підтримує підприємців: проплачує, наприклад, протягом року 8% банківських з числа, скажімо, 19%, які вимагає за кредитом банк. А 8% гаситься підприємцем".

Таким чином, робить висновок директор регіонального Фонду підтримки підприємництва, кредит є вигідним, оскільки відшкодовується половина відсотків за користування ним. За більш детальною інформацією можна звернутися до управління розвитку території міськвиконкому або до Житомирської облдержадмінстрації за телефоном: 37-42-13.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0