Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Підвищення ціни на газ призвело до змін у нарахуванні субсидій

Time Додано: четвер, 12 серп. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Розуміючи, що підвищення з 1-го серпня 2010-го року цін на газ унеможливить стовідсоткову оплату житлово-комунальних послуг багатьма українськими сім’ями, Кабінет міністрів вирішив дещо підсолодити гірку пігулку. 14 липня вийшла Постанова «Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг». Нею було спрощено систему нарахування субсидій.

Підвищення ціни на газ призвело до змін у нарахуванні субсидій

Ірина Тарковська, нач. міського управління праці та соціального захисту населення: «По-перше, це зменшення відсотку обов’язкового платежу за ЖК послуги при оформленні субсидії. Для сімей, які складаються з пенсіонерів, це 10% замість 15-ти. Для решти сімей – 15% замість 20-ти.»

Порадує нововведення й тих, хто не хотів мати справу із субсидіями через страх перед великою кількістю довідок, що їх потрібно буде оформляти. Відтепер кількість таких довідок зменшено.

Ірина Тарковська, нач. міського управління праці та соціального захисту населення: «Обов’язковими є довідки про доходи кожного члена сім’ї. Пенсіонери таких довідок надавати не повинні. Єдине, ми просимо тих, хто отримує пенсії у Житомирі, при написанні заяв вказувати цю обставину. Решта довідок збиратимуться працівниками управління праці.»

Нині працівники Пенсійного фонду, інформує Ірина Тарковська, формують конверти з бланками й деклараціями, що необхідні для оформлення субсидій. Конверти розсилатимуть пенсіонерам. Начальник управління праці попереджає, аби ті не поспішали заповнювати документи та нести або відсилати їх до управління.

Ірина Тарковська, нач. міського управління праці та соціального захисту населення: «Субсидії, про які йдеться, будуть оформлятися більшістю сімей у жовтні – на початку опалювального сезону... Якщо заповнити бланк зараз і поставити на ньому нинішню дату, то у жовтні це не буде дійсним... Пенсіонери, до речі, мають право ці бланки відсилати поштою.»

Бердичівлянам не слід забувати про існування в управлінні праці телефона «гарячої лінії». Окрім № 2-23-79, вони можуть отримати будь-яку інформацію за телефонами 2-13-85 та 2-12-16. Нині працівники установи працюють без обідньої перерви, орієнтовно з вересня почнуть влаштовувати прийоми громадян по вихідних. Від мешканців міста вимагається одне – завчасно зателефонувати і записатися на прийом.

Ірина Тарковська, нач. міського управління праці та соціального захисту населення: «У нас є велике прохання до мешканців – особливо приватного сектору – з’явитися до нас. Справа у тому, що інформація про прописаних в їхніх оселях існує лише у домових книжках, які знаходяться у власників будинків, у ЖЕКах її немає, тому самим написати довідку нам буде доволі непросто.»

У будь-якому випадку, запевняє Ірина Тарковська, тих, хто потребує допомоги, не залишать сам-на-сам зі своїми проблемами. Для вирішення складних питань в управлінні створено штаб, а, за ініціативи міського голови, – спеціальну робочу групу при міськвиконкомі.

Ірина Тарковська, нач. міського управління праці та соціального захисту населення: «Хочу ще раз підкреслити, що основна маса населення отримуватиме субсидії у жовні – на початку опалювального сезону. Це стосується не лише тих, хто мешкає у приватному секторі, а й тих, хто має теплові лічильники... Прохання за усіма питаннями завчасно звертатися до нас і записуватися на прийом.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0