Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Підведені підсумки соціально-економічного розвитку Бердичева за 9 місяців 2010-го року

Time Додано: понеділок, 22 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Оновлений склад виконавчого комітету на своєму першому засіданні дізнавався про те, як економічно та соціально розвивався Бердичів протягом 9-ти місяців поточного року. Про нинішній стан місцевої промисловості і торгівлі, а також транспортної, будівельної та житлово-комунальної галузей присутнім вперше у ролі заступниці міського голови доповіла Таміла Павлішина. Протягом 3-х кварталів 2010-го у місті відкривалися та розширювалися підприємства, деякі, модернізували свою діяльність.

Підведені підсумки соціально-економічного розвитку Бердичева за 9 місяців 2010-го року

Загалом це принесло місту не одну сотню робочих місць та кількамільйонні суми інвестицій як у гривнях, так і в доларах. Поки відкривалися промислові та торгові підприємства, не стояла на місці галузь транспортна. За 9 місяців вдалося облаштувати 11 зупинок міського пасажирського транспорту, подовжити графік руху кількох маршрутів.

Таміла Павлішина, заступниця Бердичівського міського голови: “На жаль, розмір коштів, які щорічно виділяються на компенсацію за пільговий проїзд, не відповідає реальним потребам. Так, на 2010-й рік по місту на ці цілі передбачено було 903,5 тисяч (39,4% від потреби). Надійшло ж коштів 799,8 тисяч.”

У будівельній галузі, доповіла Таміла Павлішина, виконали робіт більш, ніж на 4 млн. грн., управлінню житлово-комунального господарства вдалося освоїти майже 16,5 мільйонів.

Таміла Павлішина, заступниця Бердичівського міського голови: “Були здійснені поточні ремонти доріг, капремонт тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів, капітальний ремонт проїзної частини вулиць та провулка Раскової, вулиць Волочаївської, Трудової, Чуднівської, Дзержинського, Свердлова, К. Лібкнехта, Димитрова, Луппова... Також відремонтували дренажну систему на Шелушкова, здійснили капремонт технічних та каналізаційних мереж на вул. Котляревського, капермонт покрівлі будинку на Урицького, ремонт чотирьох спортивних майданичків.”

Зрештою, коли доповідь ухвалили, Василь Мазур запропонував кожному зі своїх заступників оголосити план дій до кінця року. Серед іншого пролунало освоєння коштів на добудову фільтрувальної та реконструкцію каналізаційно-насосної станцій. На те й інше держава виділила по три з невеликим мільйони гривень, тож потрібно ворушитися, аби встигнути якомога більш раціонально розпорядитися таким цінним подарунком. Окрім того у планах посадовців продовжити реконструкцію 2-го дитячого садочка, оптимізувати використання приміщень ЦМЛ (там планується відкрити центри крові та гемодіалізу), провести профілактичний ремонт у міському Палаці культури та інше. Василем Мазуром було дане доручення до прийняття бюджетів поставити крапку у питанні придбання містом дитсадка на Червоній Горі. Сьогодні усі бердичівляни, підсумував міський голова, повинні бути готовими до роботи у нових умовах — в умовах нового законодавства.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Буде одразу видно роботу кожного, те, як кожен зміг адаптуватися до нового законодавства. З нового року надходжень буде мінімум, ми вже зараз повинні передбачити, що маємо профінансувати. Давайте, аби кожен з нас попрацював по своєму напрямку і місто не відчуло б жодних змін у негативний бік.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0