Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Підрядні організації міста вимагають з громадян додаткові кошти для отримання державних актів на землю

Time Додано: четвер, 04 лют. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Під час підготовки технічної документації для отримання державних актів на землю підрядні організації міста вимагають з громадян додаткові кошти. Такі чутки знайшли своє реальне підтвердження. Тому у міській раді зібрали землевпорядників, аби попередити їх про відповідальність та застерегти громадян від додаткових плат.

Підрядні організації міста вимагають з громадян додаткові кошти для отримання державних актів на землю

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Надходять скарги від мешканців міста про те, що проводиться збір коштів, непередбачених законом. Тобто, при оформленні безкоштовних актів вимагається якась додаткова плата за швидкість чи для надання керівникам якихось підрозділів з метою пришвидшення процесу».

Для громадян, які потрапили під дію Декрету, що діяв протягом 1992-2002 років, процедура є повністю безкоштовною. Про це говорять представники відділу Держкомзему і управління містобудування та архітектури. Для пришвидшення процесу видачі державних актів депутати збираються на позачергові сесії, даючи громадянам відповідні дозволи. Не кажучи вже про те, що необхідну для виготовлення документів інформацію посадовці надають безкоштовно.

Олександр Семенюк, начальник управління містобудування та архітектури: «Ніякої плати за погодження, надання висновків та підготовку топографічних матеріалів управління не бере. Будь-які викопіювання, необхідні для вашої роботи, ви можете замовляти і не треба посилатися на те, що ці роботи виконуються за якусь плату і додавати її в ціну».

Для тих, хто набув права власності на землю після 2002-го року, процедура є безкоштовною частково, каже начальник відділу Держкомзему в м.Бердичеві Сергій Ковальський.

Сергій Ковальський, начальник відділу Держкомзему в м.Бердичеві: «Виготовляти технічну документацію слід за свої кошти. Такі громадяни укладають договір з підрядною організацією, сума обумовлюється в договорі, залежно від складності ділянки».

Готові документи громадяни особисто або через підрядну організацію передають у відділ Держкомзему. І більше нічого нікому не сплачує. Друк, реєстрація, видача державного акту, створення обмінного файлу відбуваються за кошти держави.

Сергій Ковальський, начальник відділу Держкомзему в м.Бердичеві: «Є факти по місту, коли роботи були зроблені, і ми, як державна установа, виготовляли державний акт, а підрядні організації необгрунтовано вимагали якісь кошти. Хочу попередити громадян: якщо такі факти будуть, слід інформувати нас та відповідні органи».

Також на засіданні наголосили, що всі державні акти, видані у різні роки, мають чинність і що перероблювати їх не потрібно. Землевпорядникам порекомендували не займатися здирництвом.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0