Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Підприємці міського авторинку оголосили страйк

Time Додано: середа, 17 вер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

На тамтешній території не видно покупців. На усіх контейнерах, вагончиках та кіосках висять замки. Приводом для страйку послугувало третє за цей рік підвищення плати за оренду торгових місць. Порівняно із лютим ця сума зросла ледь не втроє, стверджують підприємці. У всьому вони обвинувачують адміністрацію, яка у відповідному наказі визначила: підвищення відбувається через зростання у країні інфляції, розміру мінімальної заробітної плати, плати за енергоносії та матеріали.

Підприємці міського авторинку оголосили страйк

Георгій Вандиш бригадир підприємців ТОВ “Авто”: “Ми припинили торгівлю, бо адміністрація ТОВ “Авто” видала 2 накази: про підвищення тарифів ринкового збору та розміру плати за оренду. При зустрічі з нами керівництво вислухало наші пропозиції і відмінило дію першого наказу, іншого ж — ні. Його ми вважаємо необгрунтованим, тому що інфляція за цей час не зростала, зарплата не підвищувалася, а що таке матеріали, ми й не знаємо.”

У встановлений законом термін про підвищення плати за оренду їх не попередили, стверджують підприємці. Та найбільш, кажуть вони, обурює те, що керівництво ринку не вважає їх за людей. Спілкуватися з ними не бажає, умов для нормальної праці не створює. Взяти хоча б туалети...

Леся Бакрєва приватний підприємець ТОВ “Авто”: “У ціні він рівняється на інші ринки. Але ж там нормальні умови! Нехай туалет коштує 25, 50 коп., але ж у ньому має бути принаймні тепло, а не так, щоб потім лікуватися. Сніг ось ми також зимою самі маємо прибирати. І взагалі, ми не згодні із ним у всьому.”

Світлана Романюк приватний підприємець ТОВ “Авто”: “Ми другий день тут стоїмо. За ці дні до нас так і не вийшли. Кажуть: “Ми тут господарі. Що хочемо, те й зробимо”. Не хоче він з нами говорити.”

Директор до підприємців все ж таки вийшов. Впродовж тривалої суперечки він відстоював свою думку, працівники ринку — свою . Дійти згоди обом сторонам не вдавалося.

Михайло Латик директор ТОВ “Авто”: “У нас в державі періодично підвищується мінімальна заробітна плата. Ми — законослухняні громадяни, тому повинні збільшувати цю плату. На даний час фінансовий стан підприємства є таким, що іншого шляху для нас немає. Тим більш, що ми не збільшували ринковий збір, а лише оренду. Маємо на це повне право. Якщо їх знизити, то ринок треба закривати і не працювати взагалі. ”

Що ж заважало Михайлу Латику поспілкуватися із людьми раніше? Як виявилося, бригадир.

Михайло Латик директор ТОВ “Авто”: “Моя система — працювати із бригадиром. Я з ним неодноразово проводив бесіди і усім завжди казав: із людьми я працюю через бригадира. Якщо ж він не вважає за потрібне вирішувати питання зі мною, той виникають подібні ситуації.”

Під час підготовки сюжету до ефіру стало відомо: директор авторинку, начебто, пішов таки назустріч працівникам товариства та зменшив розмір плати за оренду торгових місць. Наразі підприємці вирішують, припиняти страйк чи ні.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0