Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Підприємці Бердичева страйкували проти дій Уряду України

Time Додано: п'ятниця, 10 вер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Підприємці Бердичева вийшли на страйк проти дій Уряду України через ще не прийнятий новий податковий кодекс та одне з його положень про обов’язкове відрахування до Пенсійного фонду. Голова асоціації підприємців міста Людмила Просянова каже: “Якщо приймуть цей документ, малий бізнес у Бердичеві просто-напросто знищиться.” Та й не лише у Бердичеві, каже вона, підприємці всієї України невдоволені новим податковим кодексом. Вони вважають, що “старий” не потребує жодних змін.

Підприємці Бердичева страйкували проти дій Уряду України

Людмила Просянова, голова асоціації підприємців м. Бердичева: «У податковому кодексі обов’язково повинна залишитися існуюча спрощена система оподаткування. Вона підтвердила своє існування часом. Якщо хтось ухиляється від сплати податків, то для цього є податкова та інші служби. Це ж не привід скасовувати законодавство. Інше питання: сплата до пенсійного фонду. Ніхто в країні не сплачує 33,2%, всі платять 2% або 4% від заробітної плати. Нам кажуть: “Ось і вчителі плотять.” Ми згодні платити стільки, скільки й вони — 2-4%, але ж не 33,2%.»

Окрім того, всі підприємці обурені сумами податків, які вони мають сплачувати. Цифри, кажуть, стали космічними. Податкових канікул, що їх обіцяв Президент, взагалі немає, жаліються люди. Уряд не дає розвинутися бізнесу, не дає навіть “стати на ноги”.

Юрій Білоус, приватний підприємець: «На ринку я платив 80 грн. за м. кв. У мене — 3,2 м. кв. Це виходило 256 грн. у місяць. Зараз це прив’язують до прожиткового мінімуму, і виходить 20 грн. у день. Якщо помножити на 26 робочих днів, то виходить 520 грн. То 256 і 520 — це ж у 2 рази більше! Я особисто зниження податкового тиску не бачу, лише подальший тиск.»

Тетяна Стригун, приватний підприємець: «Повинні хоча б дати людям вийти з кризи, ми тільки дихати почали. Люди понабирали споживчих та підприємницьких кредитів, всі відчули, що і долар, здається, нормальний, і все добре. Вони мають дати передихнути людям хоча б до 2012-го року.»

Відрахування до Пенсійного — взагалі окрема мова, говорять підприємці. Найбільше вони невдоволені тим, що їх зобов’язали сплачувати податок до пенсійного фонду, а не надали право. Кожен з тих, хто відкрив свій малий чи середній бізнес сам повинен думати про майбутню пенсію, і сам повинен вирішувати: платити пенсійний податок чи ні, вважає Людмила Просянова. У чому її одноголосно підтримують страйкарі.

Людмила Просянова, голова асоціації підприємців м. Бердичева: «Якщо змусити всіх без винятку спрощенців платити, то це тільки 4% від потреби Пенсійного фонду. Питання не вирішиться. І з нового року для нас ще щось будуть думати, з чого ще брати кошти. Це ж не страхова пенсія. 30% Пенсійний фонд заробляє сам, решту дає держава. То нехай це буде державним податком, і з держбюджету виплачується пенсія. На мій погляд, тільки таким чином можна вирішити це питання.»

Валерій Кузуб, приватний підприємець: «Я ті гроші буду вносити, і невідомо кому вони будуть йти. Воно має бути персоніфікованим. От у мене є рахунок, я на нього вношу кошти. Вони потім мають успадковуватися моїми дітьми, а не Бог його знає, куди вони мають йти. Раз вони користуються моїми коштами стільки часу, скільки я туди їх вношу, значить має бути якесь накопичення.»

Багато підприємців вимушені були припинили свою діяльність у Бердичеві, розповідають мітингуючи. Якщо так піде і далі, то у місті взагалі не буде малого та середнього бізнесу. Аби хоч якось вирішити цю проблему, одразу ж на мітингу погодили відповідну резолюцію до уряду. Лист із вимогами не приймати новий кодекс та звільнити з посади голову Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродського вже незабаром надійде до Кабінету Міністрів України, запевнили мітингуючі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0