Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Підозрюваного у вбивстві дружини 28-річного бердичівлянина Козака триматимуть під вартою – ухвала суду

Time Додано: вівторок, 23 січ. 2018, 18:39 ( більше 1 року назад )

Захищала, захищала… і не вберегла, із дня на день мала забрати з міста, але не встигла… Подія, що днями сколихнула Бердичів, перемістилася до стін міськрайонного суду: у ньому мали обрати запобіжний захід до Святослава Козака – чоловіка покійної Юлії Козак, котрий підозрюється у тому, що під час сварки задушив дружину. Біля приміщення суду – людно: підтримати матір та сестру загиблої прийшли десятки друзів, знайомих і незнайомих, здебільшого жінки. У руках деяких із них – фото покійної та її чоловіка, вони не приховують емоцій, заявляючи, що прийшли сюди по правосуддя. Серед іншого, кажуть, що мають чимало запитань до сестри підозрюваного Світлани, котра у вечір, коли сталася трагедія, разом зі своїм чи то знайомим, чи то співмешканцем перебували разом із Юлією та Святославом в одній квартирі. Там само знаходився і 7-річний син покійної. Жінок обурює чимало фактів: відмова підозрюваного, від начебто, попереднього зізнання, те, що його сестра – на свободі. Є що сказати їм і батькам затриманого чоловіка.

Підозрюваного у вбивстві дружини 28-річного бердичівлянина Козака триматимуть під вартою – ухвала суду Підозрюваного у вбивстві дружини 28-річного бердичівлянина Козака триматимуть під вартою – ухвала суду Підозрюваного у вбивстві дружини 28-річного бердичівлянина Козака триматимуть під вартою – ухвала суду Підозрюваного у вбивстві дружини 28-річного бердичівлянина Козака триматимуть під вартою – ухвала суду Підозрюваного у вбивстві дружини 28-річного бердичівлянина Козака триматимуть під вартою – ухвала суду

Все ще у стані шоку – матір покійної Юлії. Згорьована пані Ірина каже, що ще навіть не уявляє весь трагізм ситуації: свого часу, розповідає працювала разом із зятем на ринку, раз від разу давала йому по 100 $, аби не пив і не курив траву. Адекватність його закінчувалася разом із грошима. А Юлія… Вона одягала її, як лялечку, вчилася дівчина на «відмінно». Нехай би вже калікою її зробили, промовляє мати, то хоч би доглядала, а так…

Судове засідання, начебто, має ось-ось початися, і всі потихеньку переходять до приміщення. Стоять, чекають, діляться думками, але в один момент відносному спокою приходить кінець: у холі з’являються батьки підозрюваного та його згадувана вище сестра.

Зрештою, усі троє кудись зникають, а дійство переходить до судової зали. Із секунди на секунду мають ввести підозрюваного: слідчий суддя Тетяна Вдовиченко просить усіх заспокоїтися та поважати одне одного – кожен, переконує, відповість за своє. Далі оголошує, що на даному етапі буде розглянуто клопотання від слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Із тексту клопотання стає відомим, що 18 січня у квартирі, що її знімали Юлія зі Святославом, між подружжям виникла сварка. В її ході чоловік схопив дружину за горло й почав душити. Зафіксовано, що смерть тієї настала внаслідок механічної асфіксії (було переламано під’язикову кістку). 19 січня Козака затримали за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 ККУ. Підозрюваний – 1989 р. н., офіційно не працює, має незакінчену вищу освіту, раніше не судимий. Враховуючи існуючі ризики (можливість впливу на свідків, ймовірність переховування від слідства, негативні характеристики тощо), слідчий в якості запобіжного заходу просить обрати тримання під вартою. У цьому його підтримує прокурор. Сторона захисту – адвокат із Житомира Людмила Петрушина – просить про домашній арешт. Як і сам підозрюваний: Козак стверджує, що від правоохоронців не переховувався, наступного ранку сам, начебто, прийшов до моргу та й взагалі – Юлію він не душив та не вбивав, а навіть навпаки – хотів врятувати. Чого би, мовляв, «Швидкі» аж двічі викликали.

Протягом засідання з’ясовується, що за 8 років спільного життя подружжя частенько сварилося-мирилося між собою. 2 роки тому Юлія, начебто, пішла від чоловіка, але стосунки на цьому не припинилися. Сам Святослав підтверджує той факт, що здебільшого причинами сварок виступала його пристрасть до спиртного, втім, заявляє, останнім часом алкоголю він не вживав.

Щодо відмови від попередніх свідчень, то 19 січня чоловік написав Явку з каяттям, аби на суді від неї відмовитися. Заявляє, мовляв, явку з нього вибили у поліції.

Якийсь час знадобився Тетяні Вдовиченко для того, аби здійснити все, чого вимагає процедура. Після – суддя вирушила до дорадчої кімнати. Ну а далі – власне, ухвала. На час розслідування Святослава Козака утримуватимуть під вартою.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0