Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Підійшла до завершення 5-та щорічна акція “Подаруй дитині посмішку”

Time Додано: середа, 07 лип. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У Бердичеві підійшла до завершення 5-та щорічна акція “Подаруй дитині посмішку”, організатором якої традиційно виступили молодіжні громадські організації “Фенікс” та “Воскресіння”. “Подаруй дитині посмішку-2010” мала свої особливості: якщо минулих років волонтери збирали й презентували дітям з особливими потребами та дітям-сиротам книжки й іграшки, то цьогоріч акція складалася з кількох етапів. У 5-й школи “фенікси” влаштували фестиваль аніматорів-волонтерів “Кольорова країна”. З ігровою програмою вони завітали до підопічних дитячого реабілітаційного центру “Промінчик”. Окрім того, волонтери спробували привернути увагу небайдужих до групи вихованців 16-го дитсадка: закладу був необхідний комп’ютер та програмне забезпечення, що мали допомогти у вирішенні проблем дітлахів з вродженими вадами зору.

Підійшла до завершення 5-та щорічна акція “Подаруй дитині посмішку”

Любов Трибун, голова БМГО “Фенікс”: “Минулого тижня завідуюча ДНЗ № 16 зателефонувала мені і розповіла, що одна з організацій зголосилася придбати такий комп’ютер. Гадаю, що це чудово… Цьогоріч до акції долучилися і учасники циркової студії «Жанр», і школи № 10 та № 5, і Спілка молоді заводу «Прогрес», і соціальне підприємство «Імперія свята»… Хочеться усім їм подякувати за свідомість і допомогу.”

Фінішувала акція на природі серед пташиного співу та дитячого галасу: принцеса, два клоуни, а з ними ціла купа подарунків прибули до оздоровчого табору “Соколятко”. Нині там відпочивають учні школи-інтернату, що у Гришківцях, для них “фенікси” підготували нову розважально-ігрову програму.

Олена Калугіна, волонтер БМГО “Фенікс”: “Мені надзвичайно приємно брати участь у сьогоднішньому заході, адже я люблю дарувати людям радість й добро. Дійсно, дивлячись на очі дітей, стає тепло на душі. Підкупає їхня любов, їхня дружня підтримка, атмосфера, що тут панує. Можливо, своїм візитом ми подарували дітям краплинку щастя.”

У “Соколяткові” ці діти постійно у русі, вожаті й вихователі без діла їм посидіти не дають. Коли організовують щось самі, час від часу до них приїжджають мистецькі таланти Бердичева. Здається, розваг тут більш, ніж достатньо, та встояти перед веселими й добрими клоунами важко. Що найбільш прийшлось дітлахам до душі? Та усе. Ну, можливо, дещо більше за інші розваги, сподобалось їм мистецтво боді-арту. Навряд, чи вони знали, що саме так називається, коли на обличчі вимальовують різні квітки чи, наприклад, левині вуса, та задоволення від такого прикрашання своїх фізіономій, отримали, здається, чимале.

Олександра Романюк, вожата загону № 6 табору “Соколятко”: “У нашому таборі проводиться чимало різних заходів, в яких ці діти показують себе повноцінними дітьми, такими, як усі. У них немає підтримки, немає нікого, окрім нас. Ми завжди раді гостям, а сьогодні – ось членам «Фенікса», які вирішили простягнути нам руку допомоги й підтримки. Цей крок зробив наших дітей щасливими.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0