Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Підійшла до завершення 5-та щорічна акція “Подаруй дитині посмішку”

Time Додано: середа, 07 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У Бердичеві підійшла до завершення 5-та щорічна акція “Подаруй дитині посмішку”, організатором якої традиційно виступили молодіжні громадські організації “Фенікс” та “Воскресіння”. “Подаруй дитині посмішку-2010” мала свої особливості: якщо минулих років волонтери збирали й презентували дітям з особливими потребами та дітям-сиротам книжки й іграшки, то цьогоріч акція складалася з кількох етапів. У 5-й школи “фенікси” влаштували фестиваль аніматорів-волонтерів “Кольорова країна”. З ігровою програмою вони завітали до підопічних дитячого реабілітаційного центру “Промінчик”. Окрім того, волонтери спробували привернути увагу небайдужих до групи вихованців 16-го дитсадка: закладу був необхідний комп’ютер та програмне забезпечення, що мали допомогти у вирішенні проблем дітлахів з вродженими вадами зору.

Підійшла до завершення 5-та щорічна акція “Подаруй дитині посмішку”

Любов Трибун, голова БМГО “Фенікс”: “Минулого тижня завідуюча ДНЗ № 16 зателефонувала мені і розповіла, що одна з організацій зголосилася придбати такий комп’ютер. Гадаю, що це чудово… Цьогоріч до акції долучилися і учасники циркової студії «Жанр», і школи № 10 та № 5, і Спілка молоді заводу «Прогрес», і соціальне підприємство «Імперія свята»… Хочеться усім їм подякувати за свідомість і допомогу.”

Фінішувала акція на природі серед пташиного співу та дитячого галасу: принцеса, два клоуни, а з ними ціла купа подарунків прибули до оздоровчого табору “Соколятко”. Нині там відпочивають учні школи-інтернату, що у Гришківцях, для них “фенікси” підготували нову розважально-ігрову програму.

Олена Калугіна, волонтер БМГО “Фенікс”: “Мені надзвичайно приємно брати участь у сьогоднішньому заході, адже я люблю дарувати людям радість й добро. Дійсно, дивлячись на очі дітей, стає тепло на душі. Підкупає їхня любов, їхня дружня підтримка, атмосфера, що тут панує. Можливо, своїм візитом ми подарували дітям краплинку щастя.”

У “Соколяткові” ці діти постійно у русі, вожаті й вихователі без діла їм посидіти не дають. Коли організовують щось самі, час від часу до них приїжджають мистецькі таланти Бердичева. Здається, розваг тут більш, ніж достатньо, та встояти перед веселими й добрими клоунами важко. Що найбільш прийшлось дітлахам до душі? Та усе. Ну, можливо, дещо більше за інші розваги, сподобалось їм мистецтво боді-арту. Навряд, чи вони знали, що саме так називається, коли на обличчі вимальовують різні квітки чи, наприклад, левині вуса, та задоволення від такого прикрашання своїх фізіономій, отримали, здається, чимале.

Олександра Романюк, вожата загону № 6 табору “Соколятко”: “У нашому таборі проводиться чимало різних заходів, в яких ці діти показують себе повноцінними дітьми, такими, як усі. У них немає підтримки, немає нікого, окрім нас. Ми завжди раді гостям, а сьогодні – ось членам «Фенікса», які вирішили простягнути нам руку допомоги й підтримки. Цей крок зробив наших дітей щасливими.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0