Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Під Новий рік до Гришковецького інтернату завітали даішники і нечиста сила

Time Додано: четвер, 30 груд. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

Купа “нечисті” на чолі із Бабою-Ягою завітала до учнів спеціалізованої школи-інтернату, що у Гришківцях. Тамтешні педагоги запросили дітей до хатинки на курячих ніжках, в якій напередодні Нового року казкові герої хотіли влаштувати вечірку.

Під Новий рік до Гришковецького інтернату завітали даішники і нечиста сила

Чахлик Невмирущий: “Нечиста сила, як і всі, хоче див. Ми і самі вміємо їх творити, але цього разу хотілось урізноманітнити життя, бо сумно стало в лісі. Хотіли свята, а для нього був потрібен Дід Мороз”.

Нічого кращого нечисть не придумала, як викрасти Діда Мороза із найближчої школи. Хлопець Микола саме готувався виконувати роль дідуга, як потрапив до рук Солов’я-Розбійника, Щезника і Чахлика. Лісові мешканці затягнули школяра до хатинки й одразу висунули свої умови: допомогти влаштувати свято, інакше буде непереливки.

На пошуки Миколи вирушили вчителька й домовичок, які одразу здогадалися, що хлопця хтось викрав. А доки вони міркували, хто і навіщо це зробив та шукали хоча б які-небудь сліди, слово взяли гості. Гришковецький селищний голова Зоя Стаднік побажала дітям та педагогам, аби в наступаючому році здійснились усі їхні бажання.

Зоя Стаднік, Гришковецький селищний голова: “Дітки, хочу, щоб у новому році у вас були солодкі подарунки, теплі слова, щоб ви були вдячні вихователям. А педагогам бажаю, щоб у ваших душах не переводилось тепло і щоб кожен наступний рік був кращим за попередній”.

З новим роком учнів привітали сусіди-даішники. Начальник бердичівського відділення Ярослав Онищук подарував збірки правил дорожнього рух та сітку з м’ячами.

Ярослав Онищук, начальник ВДАІ у м. Бердичеві: “Працівникам інспекції доводиться дивитись за дотриманням правил дорожнього руху, щоб не було ДТП. На такі свята ми потрапляємо дуже рідко. думаю, що в наступному році будемо частіше відвідувати цих дітей”.

А в казковій хатинці тим часом почали святкувати, нечисть демонструвала свої таланти. Кіт-Баюн, наприклад, гіпнотизував змій. Зрештою Миколі допомогли, а потім з’явився справжній Дід Мороз зі Снігуронькою, який хотів покарати нечистих за те, що викрали хлопця. Та завершилось усе щасливо: діти пробачили Бабу-Ягу та її компанію і запросили всіх до святкового хороводу.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0