Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Під час чергового рейду бердичівські податківці виявляли неоформлених найманих працівників

Time Додано: вівторок, 03 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Черговий рейд із виявлення неоформленої найманої робочої сили провели працівники Бердичівської податкової інспекції та співробітники податкової міліції. У період фінансово-економічної кризи одним із головних їхніх завдань, кажуть податківці, залишається легалізація заробітної плати. Її приховування та система виплат у “конвертах” негативно позначаються на наповненні бюджетів, і, як наслідок, на виплаті зарплат, пенсій, виконанні соціальних програм.

Під час чергового рейду бердичівські податківці виявляли неоформлених найманих працівників

Лілія Ясинська, начальник відділу громадських зв’язків Бердичівської ОДПІ: “Незважаючи на невтішні прогнози та побоювання, у січні 2009-го Бердичівська ОДПІ виконала план надходжень до держбюджету. Що ж до місцевих бюджетів, то план був перевиконаний на 121,9 % по бюджету Бердичева і на 134 % по бюджету району. Ми дякуємо усім сумлінним платникам податків, які, виконуючи громадянський та конституційний обов’язки, вчасно сплачують належні суми податків. Але ... нас непокоїть те, що деякі платники податків приховують свої доходи, не забезпечуючи належне надходження до держбюджету.”

Результати попередніх перевірок, констатують податківці, свідчать про те, що деякі місцеві підприємці практикують тіньовий бізнес, не дотримуючись норм чинного законодавства щодо повноти та правильності нарахування заробітної плати. Зі слів працівників податкової, виявлено ряд фактів наймання робітників без оформлення трудових відносин.

Лілія Ясинська, начальник відділу громадських зв’язків Бердичівської ОДПІ: “Тіньова економіка та нелегальна зайнятість затримують розвиток соціального захисту населення. Усі ми знаємо, наскільки гостро стоїть проблема виплати зарплати вчителям і медикам, яка здійснюється із місцевих бюджетів, куди, у свою чергу, надходять кошти від сплати податків з доходів фізичних осіб. Шкода, що деякі роботодавці не лише порушують податкове законодавство, а й позбавляють своїх працівників елементарного захисту.”

За даними Бердичівської ОДПІ, у січні 2009-го її працівниками було проведено 69 обстежень робочих місць суб’єктів господарювання, за результатами яких виявили 31 особу без державної реєстрації, 24 з яких у подальшому були залучені до реєстрації та укладання трудових відносин. Для порівняння у січні 2008-го кількість таких осіб складала лише 18. Дало свої результати і територіальне обстеження на самому початку лютого.

Світлана Андрощук, головний державний податковий інспектор Бердичівської ОДПІ: “За результатами сьогоднішнього обстеження виявлені порушення податкового законодавства, а саме — неоформлення найманої робочої сили у кількості 2-х чоловік. Суб’єкт господарювання має прийти до центру зайнятості, щоб оформити трудову угоду із цими людьми, і потім прийти до податкової , щоб, згідно чинного законодавства, оформити довідку між фізичною особою і платником єдиного податку. У Бердичівській ОДПІ працює ціле управління оподаткування фізичних осіб, яке, в основному, контролює та забезпечує надходження до місцевого бюджету. Бердичів — наше місто ... і нам не байдужа його доля. Тому роботу свою ми будемо й надалі виконувати професійно, не допускаючи втрат місцевого бюджету.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0