Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

П’ята школа має свого президента і парламент

Time Додано: вівторок, 21 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

П’ята школа відтепер із президентом — нещодавно там провели інавгурацію головного учнівського обранця та презентували новий шкільний парламент. Вітали членів самоврядування усієї школою на урочистій лінійці під звуки гімну України. Директор закладу Віктор Мартиненко побажав молоді стати добрими господарями спочатку школи, а згодом і держави.

П’ята школа має свого президента і парламент

Віктор Мартиненко, директор ЗОШ №5: “Я впевнений у тому, що це маленьке шкільне самоврядування є основою майбутнього державного самоврядування, що ви навчитесь обирати достойних людей, котрі можуть виконати ваші накази та здійснити ваші мрії”.

До парламенту увійшло 30 представників усіх класів. Делегатів розділили на п’ять секторів: “Знання”, “Милосердя”, “Відпочинок”, “Чистота й порядок”, “Правознавець”. Члени кожного перейматимуться відповідними питаннями. Жодних пільг для шкільних активістів не передбачено, а от відповідальності в них тепер значно побільшає. Діти кажуть: робитимуть усе, аби їхня школа змінилась на краще, і ці зміни розпочнуть із себе.

Світлана Звізда, член сектору “Правознавець”: “Ми хочемо подати приклад іншим дітям, щоб вони бачили, що на нас можна покластися і наслідували нашу поведінку”.

Плідної співпраці чекають від новообраних парламентаріїв та президента вчителі. Адже з досвіду попередніх років знають, що надійні та сумлінні учні неабияк полегшують працю педагогів, особливо ту, що стосується організації виховних заходів.

Таміла Новікова, педагог-організатор ЗОШ №5: “Діти можуть більше, ніж педагог, розказати один одному. Та й не завжди педагог знає про особливості дітей. Ми отримуємо від учасників шкільного самоврядування колосальну допомогу в різних напрямках”.

Загальні та прозорі шкільні вибори на два найближчі роки надали десятикласниці Анжеліці Кандзюбі статус президента учнівського самоврядування. Дівчина прийняла присягу і пообіцяла “виборцям”, що не підведе.

Анжеліка Кандзюба, президент учнівського самоврядування ЗОШ №5: “Я хочу подякувати усім учням, які мене обрали. Я довго до цього йшла, у дев’ятому класі була заступником президента, тепер буду виконувати свою передвиборчу програму, примножувати славу п’ятої школи та виправдовувати покладені на мене надії”.

У першочергових планах учнів — збільшення кількості шкільних свят і посилення праці над тим, щоби їхня рідна “п’ята” стала №1 у місті.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0