Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Персональна виставка авіамоделіста й пілота Юрія Костюка відкрилася у Музеї БКПЕП

Time Додано: середа, 24 жовт. 2018, 10:10 ( 24 дн. назад )

Персональною виставкою Юрія Костюка розпочали свій щорічний, вже 3-й, фестивальний тиждень обдарованих дітей у Центрі позашкільної освіти ім. Разумкова. Юрій – вихованець тамтешнього гуртка «Авіамоделювання», а нині – студент-третьокурсник Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, тож його літаючі творіння було вирішено розташувати саме у новоствореному музеї закладу. В якості експонатів – все, що створили Юркові руки, розум, талант і натхнення відтоді, як він – тоді ще учень 4-го класу – потрапив у полон оповідей керівника авіагуртка Центру Анатолія Смичка.

Персональна виставка авіамоделіста й пілота Юрія Костюка відкрилася у Музеї БКПЕП

Одна з цікавинок виставки – у тому, що усі представлені моделі абсолютно різнопланові, кожна зі своїми особливостями, кожна свого часу мовила вагоме слово у літакобудуванні – чи то німецький змій-автожир, чи то гідролітак «Гаккель-У», чи бомбардувальник Р-1, чи штурмовик «Фоккер». Моделі – часів від 1-ї Світової і до сучасної градобійної ракети. Виконати щось подібне – то вищий пілотаж, адже у ньому – безліч розрахунків та вимог, у ньому – якісні знання з креслення, фізики, математики. Одна най-найдрібніша неточність – і рік копіткої праці може спікірувати у небуття.

Коли над тим, аби здібна, з Божою іскрою, дітвора перетворювалася на творчу перспективну молодь, дружно й злагоджено працюють не хтось один, а група людей, кілька закладів, … отримуємо ось такого Юрія Костюка, констатували присутні на відкритті.

Моделювати літальні пристрої і з душевним трепетом споглядати небо з землі – то ще не справжній захват. Справжній – злітати увись та спостерігати за тим, чим живуть у сотнях метрів під тобою. Коли немає можливості натиснути на гальма, коли опертися можна лише на повітря. Тож не міг, зрештою, Юрій не опинитися у місцевому авіаспортклубі, а керівник клубу Віктор Колісніченко – на виставці свого юного колеги. Він, зізнається, має особливу втіху від того, що до лав літакобудівників влився ще один захоплений небом талант, котрий уже встиг взяти участь у кількох серйозних проектах.

Той, хто створив якісну модель літального пристрою, має всі шанси стати з часом класним фахівцем у галузі літакобудування, стверджував свого часу легендарний конструктор Антонов. Що ж, бердичівлянин Юрій Костюк, здається, свій шанс упускати не збирається.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0